Jump to content

Koji je vas omiljeni heroj?


SerbCommando

Recommended Posts

Moj je Silvana... Obrnuo sam je, stigo sam do lvl 20 :) Ranger General skin, sve full :D

Pored nje volim i Kerrigan.

Ono kad pricamo o strastima :D A ima ih jos kul, neke cak i vise igram u HL, kao npr Jaina i Johanna, vise legnu ekipi.

Tyrande je kul, nabavio sam crnog pantera za nju :) Kao i Commandeer Odin.

Morao bih da pogledam listu heroja za "dubinski" post, ali na prvu loptu Thrall mi je super zabavan kao i Falstad. Dopuniću kasnije.

Link to comment
Share on other sites

Meni je recimo Morales jako kul, volim taj osecaj kako odrzava celu ekipu u zivotu ili kako izvlaci skoro mrtvog clana iz guzve. I onu njegovu bombu kad uleti pod nekim uglom i samo vrati nazad heroja koji je krenuo da bezi. A medivac mi je paljevinski posebno. Jedino sto posle 5-6 partija mora nesto da rokam, pa uzmem nekog assassina, ne mogu duze od 5-6 partija da igram sa njim. Tassadar isto zna da drzi stvari pod kontrolom.

Ma ima dosta interesantnih heroja, ovo mi je prva tura na koju sam se navukao, imam ovu igru tek nesto manje od dva meseca.

 

Bacio sam oko na Diabla (izmisljen za drugog warriora), Brightwing, Zeratul, Ilidian, oni su mi sledeci za savladavanje.

Sonju recimo ne shvatam, probao sam sa njom, nije nesto ubitacna. Doduse ona je medju prvim herojima koje sam probao, mozda je vreme da je probam opet.

 

Na kraju cu da ucim one frikove, gazlova, vikinze, abatura, murkija... Prvo da ovladam normalnim herojima. Ovo mi je inace prva MOBA, tako da nije stvar u savladjivanju njihovih vestina, jos uvek ucim o tenkovima generalno, assesinima, supportu. Vec sada imam preko 1200 partija, ali ima tu dosta adrenalina, nije to bilo hladno i racionalno ucenje lekcija posle svake partije. Evo tek sada neke kockice krenule da mi se sklapaju. Nije problem pobediti, problem je kako ne poginuti.

Edited by Echo
Link to comment
Share on other sites

Kada gledam listu heroja, imam neke sa kojima uopšte ne mogu da se skapiram, neki koji su mi onako/mogu da ih igram i oni koji su mi gotivni.

ne kapiram: diablo, anub'arak, rehgar, ima još ponekog sigurno

mogu da odigram kad treba: uther, li li, sylvanas, azmodan

gotivni su mi: Zagara, Malfurion, Butcher, Falstad, Thrall

Mada kao i kod Spire menja mi se raspoloženje s vremena na vreme, ali ovi što su mi gotivni su skoro uvek sigurica pick kad bih da se zabavljam. Čak i kad izgubim partiju sa njima zabavno mi je igranje.

Kharazim, Thrall, Leoric, Anubarak. Rhegara sam prvog izlevelovao na 9, ali ga skoro nikad vise ne igram. Od novih mi je Artanis super.

kad mu srede swap možda mi postane zanimljiv :)

Link to comment
Share on other sites

Diablo nije pravi tenk, a nije ni bruiser kao Sonya, on mu dodje kao neki hibrid. U poslednje vreme igrati sa dva warriora je sve manje "greska", posebno od ove nove ToD mape. Ja sam menjao sa jednim likom kodove, Jainu za Diabla, tako da cu da krenem polako da igram sa njim, da ojacam malo na tenkovskoj poziciji za HL. Igram samo sa Johannom i Muradinom u HL. Najmanje sam otkljucavao warriore.

Sad nesto kao isprobavam Tyraela, sta znam, kao da mu fali damagea. Ono, fali i johanni, ali johanna je klasican tenk, nije njeno da bije - a tyrael sa onim njegovim teleportovima i macem, uh! Kakav bi to heroj bio! :):):)

Link to comment
Share on other sites

Meni je od svih heroja sa kojima sam igrao, a do sada sam igrao sa nesto vise od pola, najmanje legla Sonya.

Ako ne racunam gazlova, ali njega sam dobio prve nedelje u free rotaciji, nisam ni znao sta treba sa njim da radim, ja se sibao sa njim kao da je melee assessin :):) Sada bih znao mnogo bolje sa njim, ali ne zuri mi se, dugacka je lista pre njega.

Ali to dvoje jedva sam izgurao do 5. levela :)

Link to comment
Share on other sites

Meni je od svih heroja sa kojima sam igrao, a do sada sam igrao sa nesto vise od pola, najmanje legla Sonya.

Ako ne racunam gazlova, ali njega sam dobio prve nedelje u free rotaciji, nisam ni znao sta treba sa njim da radim, ja se sibao sa njim kao da je melee assessin :):) Sada bih znao mnogo bolje sa njim, ali ne zuri mi se, dugacka je lista pre njega.

Ali to dvoje jedva sam izgurao do 5. levela :)

Gazlo zahteva da se malo razmišlja kad se igra njime (NE ZNAM KAKO SPIRO ONDA IGRA LOLOLO) pa nije baš najlakši za upotrebu iako ovako na papiru kad gledaš šta može deluje dosta "jednostavno".

Link to comment
Share on other sites

Gazlo zahteva da se malo razmišlja kad se igra njime (NE ZNAM KAKO SPIRO ONDA IGRA LOLOLO) pa nije baš najlakši za upotrebu iako ovako na papiru kad gledaš šta može deluje dosta "jednostavno".

Pa si gledao klip ? [roflmao]

Topujem hero dmg, gospodarim, nosim tim, okrecem poraze u poede. Ljudi kad me gledaju kako igram uvek pricaju "fuking gazleu useless" i "we are losing because of gazleu" A oni ne mogu da se sastave sa mozgom, dok im ja top-ujem svaki stats ali nije bitno "gazlue" je kriv uvek. Jebeni degeni..

Link to comment
Share on other sites

Trenutno omiljeni Artanis :D nije tezak za igru, tesko ga je ubiti, pogotovo sto je jos uvek relativno nov i slabo se jako igrao te ljudi nekako nikad nisu sigurni da li da te fokusuju ili da vijaju tvoj backline, a ako te ne fokusuju bas svi, iznenadis ih sve sa dmgom, mobilitijem, survavibilitem...posle lvla 16 cak ni smrdljiva Lunara ne moze da utekne! Kupio sam ga u ponedeljak uvece, sinoc sam se izlogovo sa lvlom ~8.5 :D tnx to stimpack!

PS. topujem dmg ako nemamo KT/Raynora i igramo vs kompova koji njima odgovaraju

Edited by LoSmi
Link to comment
Share on other sites

Trenutno omiljeni Artanis :D nije tezak za igru, tesko ga je ubiti, pogotovo sto je jos uvek relativno nov i slabo se jako igrao te ljudi nekako nikad nisu sigurni da li da te fokusuju ili da vijaju tvoj backline, a ako te ne fokusuju bas svi, iznenadis ih sve sa dmgom, mobilitijem, survavibilitem...posle lvla 16 cak ni smrdljiva Lunara ne moze da utekne! Kupio sam ga u ponedeljak uvece, sinoc sam se izlogovo sa lvlom ~8.5 :D tnx to stimpack!

PS. topujem dmg ako nemamo KT/Raynora i igramo vs kompova koji njima odgovaraju

ja mislim da mi fali jedna partija da dobijem 4day stimpack, pa sad moram da tajmiram :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...