Jump to content

Game of Thrones


SavKe

Recommended Posts

Već godinu dana hoću da otvorim topic i nikako da otvorim. Ukoliko ste kojim slučajem propustili ovaj masterpiece iz Telltalea, OBAVEZNO igrajte. Baš je ovih dana izašla 6. i poslednja epizoda u sezoni, na koju se baš dugo čekalo. Ja sam igrao još od decembra prošlog prvu epizodu, pa sve do danas. Gameplay je naravno rudimentaran u klasičnim stilu Telltale igara, ali je ceo vajb priče i razvoj likova toliko dobar, da ja odavno ne pamtim da sam se toliko vezao i brinuo o likovima u nekoj igri. Odluke su često toliko teške da mi napetost izbija direktno iz monitra u facu, naravno i bolni šok trenuci ne izostaju. Plus je grafički stil igre sjajno lego u aSoIF svet.

Otpilike vam treba 1-2h po epizodi, tako da vam za svih ovih 6 epizda ne treba više od desetak sati. Samo ne znam dal će da vam  ima istu vožnju kao kad se za svaku epizodu čekalo po nekoliko meseci.

Edited by SavKe

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Prešao pre neki dan, nije loše, ima par napetih, teških i neočekivanih momenata, al je nekako sve manipulativno odrađeno. Često, bez obzira kako da izabereš, to na kraju ispadne nebitno jer se pojedini događaji odvijaju po strogo određenom obrascu, ili sve vodi nekim omg šok momentima, bez obzira koliko se trudio da ih izbegneš. Plus što su ovi Foresteri nepodnošljivo njanjavi i kukavni, jedva sam čekao delove sa Ašerom ili Noćnom Stražom. Remzi car i kralj, tako i treba

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Foresteri su u suštini Starkovi, ponosni, tvrdoglavi, časni, pošteni i pre svega  - naivni. I zbog toga tako gadno i najebavaju. Dosta događaja se odigrava po šablonu, ni bi ni bilo priče bez toga, ali puuuno toga bi bilo drugačije da si doneo neke drugaičije odluke, znam jer sam uvek pretraživao po netu nakom što sam prešao svaku epizodu, a da ne govorim o tome što dosta odluka direktno vodi ka životu ili smrti, a još više njih su lose-lose odluke, jer jebiga, takav je život.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...