Jump to content

Muke po SpiRu u Rank1 HotS partijama


SpiRo

Recommended Posts

Ja sam na ovom zadnjem akauntu prilicno brzo stigao do r1. Dok sam igrao QM afkovao sam mnogo i unistavao partije, boleo me je penis da igram sa bolidima cak i pobedede sam afkovao. Placement sam igrao 10-10 i tu sam vecinu poraza afk-ovao. Postavio me je da budem r24 i trebalo mi je 30 partija da stignem do r1. Verovatno sam imao nevidjenu srecu, posto ovi rankovi nemaju veze sa skilom. Solo sam sve igrao u vecini slucajeva specijaliste. 

Nema iznosenja partija. Jednostavno u ovoj igri ne mozes solo da pobedis ako imas imbecila u timu. Kada kazem imbecila ne mislim samo na "noob", mislim na morona koji nece nista da te poslusa. Spamujes mu 10 puta retreat on stoji i nece da se pomeri, kazes push on ide negde da ubija siege camp. 

Samo pogledaj ovaj stats. 

hots.jpg

2 Lika su rekla "report naz for afk". Samo sam i otisao afk.. 

 

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

Ok, onda si samo bio uporan, ili to sa srecom sto pominjes. :)

Mislio sam da negde gresim. Nikada nisam afkovao, pa sve i da je ocito da gubimo. Ti neki sjajni momenti se desavaju upravo kad sve potone. Ponekad. :D Na smrdljivim mapama kao sto su infernal shrines pogotovo.

Ali istina, takvi ekstremni moroni kao iz te partije sa screena bas useru uzitak maksimalno, :/

 

Edited by Feno
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Blizzard je dementan oni se hvale kako im svaki rank predstavlja 2% player base. Oni su ljudi imbecili. njima je sasvim logicno da postoji ista kolicina r1 igraca i r30 igraca. Koji retard treba da budes da tako nesto napravis. Znaci ti ne mozes da se iskobeljas sa ranka gde si zastao, zato sto ti igra ne dozvoljava to. Ima da krvarish kao svinja da bi uspeo da se probijes uz dosta srece takodje. 

A za to vreme jebeni degeni se razvlace na rank 1-3 pozicijama a ne zasluzuju da budu rank 20. Cisto zato sto su nekako dosli tu i sada tesko da ce da padnu. Mada ja sam ubedjen da su sve to kupljeni akauntovi.

Edit: Posle gledam onog autisticnog degena kako mi prica da ce da srede ranked. Pa kako ce da ga srede kada je njihovo rezonovanje na nivou retardiranog majmuna. 

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

odavno smo konstatovali da je HotS zahtevniji za teamplay nego LoL ili DOTA. Tamo ako drugi suckuju a tebe ne dira protivnički tim toliko, možeš se nafarmovati i sam dobiti partiju. Ovde nema teorije, em zbog zajedničkog levelovanja em zbog ciljeva na mapama.

Link to comment
Share on other sites

Ti si bas revoltiran jebote. :)

Hajde videcemo na sta ce liciti ta promena, brzo ce to.

Ekstremno..

Sto se tice Cho'gall-a, mislim da je receno da nece biti u shop-u i da ce jedini nacin da ga dobijes biti da igras sa nekim ko ga ima. Znaci Lucky nas je prodao.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam na ovom zadnjem akauntu prilicno brzo stigao do r1. Dok sam igrao QM afkovao sam mnogo i unistavao partije, boleo me je penis da igram sa bolidima cak i pobedede sam afkovao. Placement sam igrao 10-10 i tu sam vecinu poraza afk-ovao. Postavio me je da budem r24 i trebalo mi je 30 partija da stignem do r1. Verovatno sam imao nevidjenu srecu, posto ovi rankovi nemaju veze sa skilom. Solo sam sve igrao u vecini slucajeva specijaliste. 

Nema iznosenja partija. Jednostavno u ovoj igri ne mozes solo da pobedis ako imas imbecila u timu. Kada kazem imbecila ne mislim samo na "noob", mislim na morona koji nece nista da te poslusa. Spamujes mu 10 puta retreat on stoji i nece da se pomeri, kazes push on ide negde da ubija siege camp. 

Samo pogledaj ovaj stats. 

hots.jpg

2 Lika su rekla "report naz for afk". Samo sam i otisao afk.. 

 

Ne bih da pisam u vatru, ali ako imas najnizi hero dmg u timu kao Nazeebo pri tom igrate dual lane mapu koja je cela koncipirana ok timfajtova za immortale.. i treba da te flejmuju. Takodje... vidim da ti je nik SpiRo... i da ti je MMR na hotslogs-u ocajan... tako da kapiram da si tu gde si s pravom. Nemoj plakati vise nego nauci da igras.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

 

Ne bih da pisam u vatru, ali ako imas najnizi hero dmg u timu kao Nazeebo pri tom igrate dual lane mapu koja je cela koncipirana ok timfajtova za immortale.. i treba da te flejmuju. Takodje... vidim da ti je nik SpiRo... i da ti je MMR na hotslogs-u ocajan... tako da kapiram da si tu gde si s pravom. Nemoj plakati vise nego nauci da igras.

Da imas malo game sense, shvatio bi da sam vise koristan bio sto sam za 10m minuta unistio 2 forta i kapije od baze i doprineo 15k xp-a sto je vise od 3 moja igraca kombinovano i vise siege dmg-a nego 9 igraca kombinovano. 

Vodili smo po ubistvima i nisam im bio potreban u fajtu, moje prisustvo bi povecalo moj hero damage a zbog toga bi imao 3 puta manje xp contribution i 5 puta manje siege dmg-a. 

Ja sam doneo mom timu neverovatnu nadmoc u levelu i u pushu-u a zbog toga su i oni mogli da se bore 4v5, za to sam zrtvovao 5-10k hero dmg-a. A ti si toliki znalac da mislis da hero damage znaci bilo sta a pogotovu specijalisti. Cilj igre nije hero damage nego siege damage i ko pre unisti bazu. Igru mozes pobediti sa 0 hero damage napravljenog, a ne mozes pobediti sa 0 siege dmga napravljenog. 

To pokazuje koliko shvatas igru. I takvi nubovi kao ti imaju visok "MMR" na sajtu koji je apsolutno neprecizan pogotovu za nekog kao sto sam ja. Jos meni pricaju da nisam u pravu [roflmao]

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

Ti si pomenu rank1 kao da to nesto znaci.... dok ti ja kazem da je MMR daleko bolji pokazatelj ko je kakav igrac... cak i za taj neprecizni sajt.

Solo pushovanje ima smisla na trilane mapama, ovaj dual lane cak i da ubijes prvi fort neces ubiti onaj blize bazi, dok je nazibo do jaja za timfajt na ovoj mapi.

 

 

I ultimativno.. ako nista drugo zbog "Neko mi se ruga na internetu, sad cu da igram ko imbecil ili da odem afk."  stava te treba jebati i trpati u timove s rusima.

 

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Izgleda da ne umes ni da citas. Posto sam u svakom postu rekao da ovde rankovi nista ne znace. MMR je pokazatelj u nekim slucajevima, problem je sto ne vidimo MMR niti kako se formira.

Solo pushovanje nema veze sa trilane ili dual lane mapama. Jednostavno je pitanje mogucnosti, ja sam imao mogucnost koju sam iskoristio. Ja da budem u timfajtu je bilo nepotrebno, zato sto je moj tim vec pobedjivao timfajt, velikim udelom zbog mog doprinosa u xp-u. Koja bi poenta bila da budem i ja sa mojim timom kad sam za to vreme mogao da rusim i doprinosim na mnogo vecem nivou. 

Nije poenta u "ruganju", poenta je da me proziva bolid koji nema nikakvo razumevanje igre i koji nije u pravu, nesto kao ti. A to me izludjuje. Mene u koji god tim da strpaju bice isto, 2k, 3k, 4k netacnog mmr-a, rus, turcin ili svedjanin. Sve je to isto za mene. 

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

Ja sam na ovom zadnjem akauntu prilicno brzo stigao do r1. Dok sam igrao QM afkovao sam mnogo i unistavao partije, boleo me je penis da igram sa bolidima cak i pobedede sam afkovao. Placement sam igrao 10-10 i tu sam vecinu poraza afk-ovao. Postavio me je da budem r24 i trebalo mi je 30 partija da stignem do r1. Verovatno sam imao nevidjenu srecu, posto ovi rankovi nemaju veze sa skilom. Solo sam sve igrao u vecini slucajeva specijaliste. 

Nema iznosenja partija. Jednostavno u ovoj igri ne mozes solo da pobedis ako imas imbecila u timu. Kada kazem imbecila ne mislim samo na "noob", mislim na morona koji nece nista da te poslusa. Spamujes mu 10 puta retreat on stoji i nece da se pomeri, kazes push on ide negde da ubija siege camp. 

Samo pogledaj ovaj stats. 

hots.jpg

2 Lika su rekla "report naz for afk". Samo sam i otisao afk.. 

 

Lolcina, okaciti SS gde tvoj tim vodi i u killovima, fortovima i XPu, plus imate odlican late game, i ti odlazis afk da bi pokazao ostatku da su retardi... :D pa to ti je nesto poput Cartmena kako slika sebe sa Batersovom kitom u ustima kako bi pokazao da je Baters gay :D

Link to comment
Share on other sites

Lolcina, okaciti SS gde tvoj tim vodi i u killovima, fortovima i XPu, plus imate odlican late game, i ti odlazis afk da bi pokazao ostatku da su retardi... :D pa to ti je nesto poput Cartmena kako slika sebe sa Batersovom kitom u ustima kako bi pokazao da je Baters gay :D

Ako ce vec da me reportuju za AFK bez razloga, onda cu i da budem AFK. Cisto da ne grese dusu.   

Link to comment
Share on other sites

Ja sam klinac...Ali si ti ili jezivi klinac ili si stvarno zaostao...To su klasicne uobrazene klinacke price "neko mi je rekao da ce da me reportuje,e sada cu namerno da userem partiju" ili "neko mi je rekao da sam nub sto sam dao first blood sada cu namerno da fidujem mid do kraja jer me diraju"...
Batali mobe a i uopsteno timske kompetitivne igre ako si u tom fazonu,bezveze se nerviras em ti em useravas community...Udri po single player-ima i casual igrama,bices srecniji i ti a i ostali :)

Link to comment
Share on other sites

Necu vise da bataljujem igre zbog debila. Necu ja da menjam sebe ili da trazim alternative da bi se prilagodio bolidima koji ne zele sami da se promene. Nego cu da unistavam partije bolidima dok Blizzard ne popravi ranking system ili dok se sami bolidi ne poprave.

Treba unistavati igre koliko god moze i sto vise moze. Treba da se unistava komjuniti sto vise. Dok na kraju Blizzard ne kaze "Ok treba da se menja nesto, posto ovako ne ide". 

Mislis da ce taj debil sto sam mu unistio igru da uradi to opet? Verovatno, ipak je on debil. Ali posle 10 puta kada mu neko afk-uje zato sto je nesnosni degen, ima da shvati da to ne radi. Zato sto je iskustvo najbolji ucitelj. I majmun kada oseti nesto na svojoj kozi 10 puta ima da prestane to da radi.  

Vec pocinju da se vide ljudi u partijama koji odma kazu, "don't blame and argue or people stop playing". Do te realizacije je stigao upravo zato sto mu je neko unistio igru 10 puta i vise ne zeli da se to ponovo dogodi. 

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

Bas sam se pitao sto nemamo Dota 2 mohr ekvivalent thread. Sada mogu da se zalim ovde zasto postoje rank 1 igraci koji uzimaju Triple Tap sa Novom.. 

Inace posle 53 pobede usao je i ovaj akaunt u r1. Ali primetio sam da sada vise nema skala za poene, nisam citao changelog-ove pa sam skroz propustio promene nacinjene. Ali sada mi je dosta lakse bilo da stignem i izgleda da ne moze da se izgubi r1 ??? 

edit: Izgubio sam jedan gejm i onako pisalo mi je -96 poena i pobedio sam 3 gejma i isto mi je pisalo standardno +99. Ali nista ne prikazuje, nije mi jasno. 

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...