Jump to content

Homeworld Deserts of Kharak (ex - Shipbreakers)


G!!!

Recommended Posts

Evo ga zvanican nastavak one sage oko nove Homeworld igre

http://blackbirdinteractive.com/games/

  • The exciting return of original content in the Homeworld universe.

  • Made by the original creators of Homeworld.

  • The first new Homeworld game in 10 years.

  • An engaging RTS experience.

  • A prequel to the events of the original Homeworld game.

  • From the original creators of the Homeworld franchise, Shipbreakers offers the epic prequel to the Homeworld saga, exploring the expedition on the desert planet of Kharak that started it all. Shipbreakers offers engaging strategic gameplay, allowing players to command forces both on the ground and in the air. 

%7Boption%7D https://i.kinja-img.com/gawker-media/image/upload/1471427234643484742.gif 

Dakle, Hadware Shipbreakers je trebala biti nezavisna igra smestena u setting izuzetno slican homeworldovom, i na njemu su radili neki od originalnih developera HW naslova. Da napomenemo ovo nije homeworld 3, na kojem bi svakako gearbox voleo da radi u buducnosti (sta god to znacilo) nakon HW rimejka i ovog naslova

Gearbox kupuje licencu HW-a, i pravi dogovor sa ovom ekipom da nastave sa radom na zvanicnoj HOMEWORLD igri... danas imamo priliku po prvi put da vidimo nesto konkretno

U pitanju je konferencija vezana za Unity engine, ali mozemo videti kako napreduje ova igra 

 

 

Edited by G!!!

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ma kakva crna "desavanja na planeti"... Ocu bre wast endless space i one lagane operske arije u pozadini da klize dok gledam super carrier i armade kako se kidaju, boli me kurac da glibam autic po prasnjavoj pustari neke usrane planetice.....

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

mozda ne treba biti razocaran, ovo nikada nije bilo zamisljeno da bude HW3 :) sjajno sto je igra uopste ubacena u hw univerzum

mislim dolazi nam novi HW naslov (sa najavama da ce se sigurno raditi na trojci) ,a tu je novi i doradjeni XCOM ! [jupi]

jos samo da neko uradi valjan jagged alliance i ja sam obrnuo pun krug sa igrama :P (falloutu se ne nadam, tu je wasteland jbg)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Mnogo pljosnato deluju i jedinice i okruženje kad obori kameru, kad je digne mnogo je se sve usitni dok odzumira da bude pregledno, to mi se ne dopada.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

kampanja ebe mamu, bar na svom pocetku :) 

divan osecaj, lepo radi u fullu (mada mnogi se zale da secka i na jakim makinama, uniti sta li je)
naravno fali ta neka dubina taktike koju si osecao dok si igrao originale u svemiru, ali i ovo lepo vozika za sada

mnogo dobro uradjen Expedition Guide - mini enciklopedija o Kharaku-u

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...