Jump to content

BATTLETECH - Tactical Mech-Combat (novi MechCommander?!?)


G!!!

Recommended Posts

u mojoj knjizi takticka potezna igra sa elementima rpg-a apsolutno ne mora da ima pvp, niti mora da joj je pvp fokus

a i primer da to radi sasvim dobro je xcom ili civ npr,  na stranu sto je ovo KS projekat sa ogranicenim budzetom

otprilike da se do sada stvorila kriticna masa igraca kojima pvp nije a must have

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
  • 2 months later...
  • 6 months later...
  • 10 months later...
  • 1 month later...

haha :D

dobra je igra !!1

mogla je biti i bolja da su je ucinili malo izazovnijom u nekim stvarima, nema izbora tezine koliko sam ja video

tu i tamo baguje malo i secne animacija sto je do vrhunskog endzina koji koriste, pricicu nisam pipnuo previse jer sam se zaleteo da grindam maksimalno pred dalji razvoj price ocekivajuci da su misije sve teze i teze

iz ovo malo misija sto sam presao, igra ce brzo postati prelagana ako grindas maksimalno sporedne misije (sam pocetak je sjajno izazovan), mozes da nosis koliko hoces tezine u svaku misiju sto je bezvz, trebali su limitirati i to prema misiji, samo misije su izazovne jer cuvas glavu svojih pilota, i pokusavas da oboris provitnika ali da ga ne unistis kako bi odradio kvalitetan salvage

menjanje opreme na mechovima oduzima previse previse in-game vremena sto dovodi do toga da ne menjas opremu previse jer mesecno placas sve troskove, sto je smorina i moglo je to mnogo bolje da se resi i da sve to dobije malo na dinamici 

kada se iskljucuji dinamicka kamera i ti pokusaji onih sranjakstih kvazi filmskih over the shoulder kamera, igra dobija sasvim prijatnu vizuelnu dimenziju

za ovih mesec dana koliko je proslo, imao sam vremena da je odigram mozda 5 puta tako da utisci mozda i nisu toliko objektivni

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...