Jump to content

Forum 4.0 - lista traženih izmena i todo lista


Lucky

Recommended Posts

  • 2 months later...

ne mogu da udjem u PM greska je sledeca

Sorry, there is a problem

Something went wrong. Please try again.

Error code: EX0

ArgumentCountError: Too few arguments to function IPS\Theme\class_core_front_messaging::messageListRows(), 1 passed in /home/klanrur/public_html/forum/system/Theme/SandboxedTemplate.php on line 56 and exactly 4 expected (0)
#0 /home/klanrur/public_html/forum/system/Theme/SandboxedTemplate.php(56): IPS\Theme\class_core_front_messaging->messageListRows(Array)
#1 /home/klanrur/public_html/forum/system/Theme/Theme.php(809) : eval()'d code(1667): IPS\Theme\_SandboxedTemplate->__call('messageListRows', Array)
#2 /home/klanrur/public_html/forum/system/Theme/SandboxedTemplate.php(56): IPS\Theme\class_core_front_messaging->template('myconvo', Array, Array, Array, '\n\n\t\n\t<ul class=...', Object(IPS\core\Messenger\Conversation), Object(IPS\Http\Url\Friendly), 'messenger_convo', 'mt_last_post_ti...', '')
#3 /home/klanrur/public_html/forum/applications/core/modules/front/messaging/messenger.php(434): IPS\Theme\_SandboxedTemplate->__call('template', Array)
#4 /home/klanrur/public_html/forum/system/Dispatcher/Controller.php(96): IPS\core\modules\front\messaging\_messenger->manage()
#5 /home/klanrur/public_html/forum/system/Content/Controller.php(50): IPS\Dispatcher\_Controller->execute()
#6 /home/klanrur/public_html/forum/applications/core/modules/front/messaging/messenger.php(71): IPS\Content\_Controller->execute()
#7 /home/klanrur/public_html/forum/system/Dispatcher/Dispatcher.php(146): IPS\core\modules\front\messaging\_messenger->execute()
#8 /home/klanrur/public_html/forum/index.php(12): IPS\_Dispatcher->run()
#9 {main}

 

 

 

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

da li su na svim podforumima sve strane sem prve nedostupne ili samo na ovima u zabavi gde sam probao?

tj

https://forum.klanrur.rs/forum/44-film-tv/?page=2
ili
https://forum.klanrur.rs/forum/45-sport/?page=2

nece da mi se ucita, ili bilo koji drugi page same prvog, ne samo page 2, nego stoji bela strana nista se ne desava....

ali!
topici koji su na tim daljim stranama mogu da se nadju preko searcha (koji omg radi)


nakon daljeg "istrazivanja"

linkovane strane oce da se ucitaju ako se pejstuje adresa u novi cisti tab, ali i dalje interna navigacija subforumom fejluje i onda nece da se ucita p1 ili p3 ili bilo koji drugi page....
problem perzistrira u hromu, ffoxu i vivaldiju

pozdrav osobi koja ce da se bavi ovim rebusom i sng =o))

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, voodoo_ said:

Forum radi preko "normalnog" interneta a preko mobilnog MTS stalno popijem "Internal error, ne mož da servisira rekvest" (figurativno popijem, ne bukvalno ko Dule)

Исто, ја отворим РУР у једном прозору у Хрому (док сам на вајерлесу), па ми после ради и на МТС-у, али да га отвори овако неће.

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

za sada se ispostavlja (a proverićemo još) da je nešto povezano sa provajderom, što je dodatni nivo problema ako je zaista tako.

On 1/2/2018 at 6:18 PM, Kole said:

da li su na svim podforumima sve strane sem prve nedostupne ili samo na ovima u zabavi gde sam probao?

tj

https://forum.klanrur.rs/forum/44-film-tv/?page=2
ili
https://forum.klanrur.rs/forum/45-sport/?page=2

nece da mi se ucita, ili bilo koji drugi page same prvog, ne samo page 2, nego stoji bela strana nista se ne desava....

ali!
topici koji su na tim daljim stranama mogu da se nadju preko searcha (koji omg radi)


nakon daljeg "istrazivanja"

linkovane strane oce da se ucitaju ako se pejstuje adresa u novi cisti tab, ali i dalje interna navigacija subforumom fejluje i onda nece da se ucita p1 ili p3 ili bilo koji drugi page....
problem perzistrira u hromu, ffoxu i vivaldiju

pozdrav osobi koja ce da se bavi ovim rebusom i sng =o))

 

 

ovo bi sad trebalo da radi.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ne znam da li se ovo nekome desava sa obzirom na to da mislim da sam jedini koji se loguje preko moba. dakle, kad postujem u nekoj temi i krenem da kucam posle mozda 3-4 reda krece telefon da laguje i samo mi skloni tastaturu, i onda treba da drndam back na mobu pa mi nekad vrati tastaturu a nekad mi vrati stranicu.

isto tako mi se desava kad kvotujem nekoga da mi ostane taj isti kvote aktivan i ne mogu da ga izbrisem vec samo da ga ukljucim u odgovor

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, FATA said:

ne znam da li se ovo nekome desava sa obzirom na to da mislim da sam jedini koji se loguje preko moba. dakle, kad postujem u nekoj temi i krenem da kucam posle mozda 3-4 reda krece telefon da laguje i samo mi skloni tastaturu, i onda treba da drndam back na mobu pa mi nekad vrati tastaturu a nekad mi vrati stranicu.

isto tako mi se desava kad kvotujem nekoga da mi ostane taj isti kvote aktivan i ne mogu da ga izbrisem vec samo da ga ukljucim u odgovor

ovo drugo sam i ja mislim primetio jednom, ali za ovo prvo nisam siguran, proveriću.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
On 1/9/2018 at 1:55 PM, Elvis J. Kurtovic said:

Исто, ја отворим РУР у једном прозору у Хрому (док сам на вајерлесу), па ми после ради и на МТС-у, али да га отвори овако неће.

Samo da kažem rezultate najnovijeg istraživanja

I dalje zeza preko MTS-a ako otvorim homo pejdž foruma, ali ako ukucam adresu nekog podforuma, npr. forum/24-rastibudjilizovane-klejbezable/, onda otvara bez problema. Rekao bih da je nešto zeza u vezi sa dohvatanjem novog i nepročitanog čontenta u odnosu na prethodnu posetu.

Tako da Laki THANKS FOR NOTHING!

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, voodoo_ said:

Samo da kažem rezultate najnovijeg istraživanja

I dalje zeza preko MTS-a ako otvorim homo pejdž foruma, ali ako ukucam adresu nekog podforuma, npr. forum/24-rastibudjilizovane-klejbezable/, onda otvara bez problema. Rekao bih da je nešto zeza u vezi sa dohvatanjem novog i nepročitanog čontenta u odnosu na prethodnu posetu.

Tako da Laki THANKS FOR NOTHING!

pa sunce mu ... a ajde probaj forum.klanrur.rs i probaj forum.rur.rs ? isto ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...