Jump to content

UPGRADE FORUMA - danas (četvrtak) - 23.07.2015


Recommended Posts

i gde su "aktivni članovi" na topiku?

 

i gde su signe?

 

nije mi jasno zašto svaki put RUR izgleda sve gore i siromašnije? je li to neka igra da vidimo koliko će članovi da izdrže propadanje?

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

кад будете хтели следећи пут да буџите нову верзију форума, ви реците једно пола год унапред. Да испалнирам одмор и одем негде где нема нета, на једно 2-3 седмице [8D]

Дајте онај дарк скин, што је био ок. Не, не знам како се зове. Следећи пут ћу да запишем!

Link to comment
Share on other sites

dobro je, mislio sam da se samo ja tesko navikavam na promene:)

lol, jedva sam nasao create new toipic opciju:)...makar na nauci nemam start new topic opciju, neko moram da idem na onaj plus i create new contest

Edited by Dule_smor

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Na nauka podforumu se par topica vode kao "pitanja" ?

I čini mi se da ne postoji ona lista ispod svakog topica, ko trenutno čita i ko piše nešto na tom topicu

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

pade mi nešto napamet, Lale Brale...

 

koliko bi koštalo da KUPIMO neki skin, u Dragančetovom postu mi je zaparalo uši da se radi o besplatnim skinovima.

 

razumem da oni koji bi se plaćali bi Dragančetu mnogo bolje radili posao.

 

e sad... koliko bi koštalo da lepo KUPIMO neki skin i da ga jebeno ne menjamo 10-15 godina? pa da se lepo dogovorimo i platimo. samo mi stariji, koji nekako ostvarismo prihode, kakve-takve, bismo, IZVESNO, dali neku crvenu da ne moramo ovo da trpimo svako malo...

 

AMIRITE?

 

edit:

 

kad mogu da se izdrkavaju sa mojim novcima po televiziji razni imbecili, da za svoj novac dobijem neko opšte dobro, za promenu? da lepo napravimo topik, izglasamo skin koji pruža sve što nam treba, platimo i kraj priče?

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam za ovu ideju Debelog, da se svako učipi sa nekom sumom novca i kupimo 1-2 dark skina i budemo mirni :)

 

Moji favoriti koje mislim da bi i drugi gotivili su: http://www.ipsfocus.com/themes/spectrum/

i ova (stari dark skin samo update-ovan za ovu verziju): http://www.ipsfocus.com/themes/animate/

 

Oba skina su po 30$ znači 60 sve ukupno. Nas 20 da priloži 300din i imamo sve legalno :D

 

:v

Link to comment
Share on other sites

mene interesuje skin koji može da podrži lepo interfejs. da vidim ko je na topiku, ko ga prati, da se ne preklapaju stvari, da bude odvojena signa od posta i postovi međusobno, da valja prikaz profila, da radi kalendar, da rade filteri,  pretraživanje, da ima GUMBOVA kako valja, da rade skraćenice i tako dalje...

 

čekam nekog stručnog da ponudi neku konkretnu opciju...

 

da ga sjebemo jednom i za dugo vremena, kako valja i trebuje i da se onda lepo opustimo.

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Ne postoji dugoročno rešenje - na kraju krajeva skin koji je bio dobar pre 10 godina danas nije. Ali to nije glavni problem, koliko činjenica da ih kreatori često ne updateuju, više ne rade taj posao, bave se drugim stvarima ... 

Link to comment
Share on other sites

ala jebete ovog dobrog Dragana na ovom topicu kao konja, svaka vam čast :tf:

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Lucky locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...