Jump to content

Svakoga dana Novi klipovi Ucimo zajedno Igramo CS:GO


Recommended Posts

Naj vise sam zadovoljan sa Sound Blaster Z zvucnom kartom.Ne moram uopste zvucnike da palim.Sve se jsno i glasno cuje na Presonus HD7 slusalicama i kada mi nisu na usima.Tastatura je dobra ali nije bas ugodna.Miss sam imao od ranije on je od prilike kao i tastatura.

Monitori ovi od 1080 27" nisu bas dobri dok ovaj Asus ROG 1140 27" obara sa nogu jedino mi smeta glow po sred monitora kada je nesto tamno,ali nista strasno.

Zvucnici su sranje..nisu vredmi pomena.Mikrofon je dobar.SLI 980 grafike kidaju ko lude.SSD samsung evo 850 je brz ,ali ne dostaje mu jos jedan od 500 GB za Raid 0.HDD odlican za storage 4TB sine...

Top komponenti sa kojima sam ja naj zadovoljniji::

Sound Blaster Z

Asus Rog 144 hz 1140 g-sync monitor (ova ostala dva Acer 27" 144 hz 1080p i Asus 27" 144 hz 1080 mogu slobodno u kontejner da idu naspram ovoga)

Presonus HD7

980 SLI

Blue Yeti

Samsung SSD 850 500 GB

Ostalo nije vredno pomena sto se tice performansi.

 

Edited by Nikolasi
Link to comment
Share on other sites

56:35 . Eto vam kako je dosao do opreme :D

Svi mu verujemo. Da je rekao da se predstavio kao deda Mraz i da hoce da ih pokloni nekoj deci pa i da poverujemo :D

 

Kupio je opremu, nemojte da vas lozi da pokusavate da prevarite nekoga i ispadnete budale.

Edited by ZOLA

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

 

56:35 . Eto vam kako je dosao do opreme :D

 

[url=https://www.youtube.com/embed/OripTaJquII?feature=oembed]

 

Mene u celoj prici najvise brine zasto ti znas sta se desi u pedesetom minutu klipa :)

 

Btw koliko covek uopste ima kanala, ovo nije isti ovaj na kome uci CS:GO?

Nije. To su ga neki likovi snimali dok ih je "poducavao" pa se na kraju izlajao da je nekog lika prevario za tu opremu :)

76561198004335002.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...