Jump to content

Svakoga dana Novi klipovi Ucimo zajedno Igramo CS:GO


Recommended Posts

Uskoro treba da mi stigne jedan DAC/headphone amp bice veoma uzbudljivo kada budete gledali review.To vam je za muziku i za studio.Dokazacu da je bolji i od SBZ za gaming bice uzbudljivo.

 

Ko pogodi o kojem se DAC/headphone radi dobice neke premium e-book o zaradi novca preko interneta.

Edited by Nikolasi
Link to comment
Share on other sites

Uskoro treba da mi stigne jedan DAC/headphone amp bice veoma uzbudljivo kada budete gledali review.To vam je za muziku i za studio.Dokazacu da je bolji i od SBZ za gaming bice uzbudljivo.

 

Ko pogodi o kojem se DAC/headphone radi dobice neke premium e-book o zaradi novca preko interneta.

Da li ti i to šalju sponzori tj. Fanta i mađari?

  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Uskoro treba da mi stigne jedan DAC/headphone amp bice veoma uzbudljivo kada budete gledali review.To vam je za muziku i za studio.Dokazacu da je bolji i od SBZ za gaming bice uzbudljivo.

 

Ko pogodi o kojem se DAC/headphone radi dobice neke premium e-book o zaradi novca preko interneta.

 

Da li ti i to šalju sponzori tj. Fanta i mađari?

ne

Link to comment
Share on other sites

Pristizu donacije i u vudu amazon gift card.

Zahvalio bi se svima koji ste donariali novcem kao i savitema kako bi mogao da postanem developer.

Svakoga dana peglamo C# kako bi smo u sto skorije vreme imali razvojne timove.

 

donates.PNG

Edited by Nikolasi
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

E i ja sam prvo tako procitao, ali je zajeb, verovatno (sad je ovo vec domen proricanja sudbine) je hteo da napise Epic, a ne Eipix. Jos ja gledam s mobilnog i pustim klip, posto sam prethodno procitao Eipix, i kao "u jebote sta rade ovi ljudi, svaka im cast" (posto se s mobilnog ne vide svi captioni i sl)... 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Sve sam bio zamislio pokrete moga tela iz treceg lica sve bas kao CS:GO iz treceg lica.Ali uslovi za tehnicku realizaciju su mi bili nikakvi.

Sad samo ucim C# programiranje,jer po nekim mojim procenama ,kada budem to savladao mocu opusteno da pravim animacije i polako na grafickoj tabli da ucim da crtam.

Nisam ja mogao odma da se fokusiram na C# programiranje...suvise je bilo komplikovano ,pa sam trazio nacin kako bi olaksao ucenje i zato sam napravio CS:GO kanal u kojem sam razmisljao sta cu da kazem,ali da to ipak ima veze sa igrom.

Sad sam uhvatio konstantnost u ucenju C# i u skorije vreme cu poceti da pisem kodove u VS. :) I to sa dve ruke kao daftilograf.

Mnogi su pokusali da programiraju ,ali nisu mogli i odustali su.To je zato sto nisu znali da nikad ne treba odustajati.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...