Jump to content

ARK: pricajte


Recommended Posts

Postoji naš server igrao sam na njemu dok je bio u fazi testiranja, vezano za modove i multiplejere.

Admin je EKSTRA, iz Novog Sada, Server je PVP ali nema nikakvog napada bez najave i dogovora, upravo mu pomažem da napravi ARENU za sve, za one koji žele da grindaju levele životinjama ili se oprobaju u nekoj borbi sa svojim životinjama!

Stavio je modove kao što su: Ugradni ormani, klime, frižideri i sefovi (jeftini su i zauzimaju malo prostora), zatim auto baklje koje se same pale noću bez materijala za sagorevanje, sirovine na jednoj gomili do 10000 a ne 200 standardnih i još mnogo dobrih stvari.

Server je javno pušten 24.05.2016, u test fazi je bio 1 mesec. ONLINE je 98% a 0.2% OFLINE je dok se abdejtuje

Svi koji vole ARK su dobrodošli uz fer i poštenu igru:

NoviSad-ARK-ExYU

Link to comment
Share on other sites

Još jedan od dobrih modova je mini industrija za kuvanje, pečenje i topljenje metala koje su veličine kovačnice i ne koštaju brdo resursa, multiplayer je x6

Admin se profesionalno bavi IT-om a server je otvorio iz ljubavi prema igri. Igaće se bukvalno kao PVE stim što ima prednost nošenja životinja i tejmovanja u svojoj bazi.

Takođe priprema novi CENTRAL sever koji će blagovremeno da pusti ONLINE i dozvoliće transver svih životinja ko bude želeo da ih prebaci!

Vreme odrastanja je podešeno tako da za Gige i Kvecove koji se rađaju iz jajeta treba oko 1 dan, što je taman toliko da možeš lepo da napraviš vojsku, ni puno ni malo!

Za sva pitanja slobodno pitajte, za sada je ograničeno na 25 igrača i mapa je skroz slobodna.

 

Edited by MaricNS
Link to comment
Share on other sites

ARK je jako dobra igra, najbolja od svih koje sam do sada igrao, ali.......... ima svoje mane a to je pronalazak dobrog servera od  preko 4000 registrovanih i isto toliko admina različitih godišta i karaktera!

Ne bude ti lepo kada te neko pokupi sa pticom dok nešto radiš i izbaci te na pola mora gde te pojedu ajkule ili ti ubaci Titanobu među tvoje životinje koje nisu dovoljno razvijene da je pobede i napravi ti čitavu zbrku u bazi, a ADMIN sve to toleriše i smatra da je dobra z....a!  Ili još gore sponuje sebi ili prijateljima životinje velikih levela protiv kojih nemaš nikakvih šansi a da ne govorim sponovanje pripitomljene ALFE :)

E pa mi smo igrali naš domaći server (ne bitno koji) gde je sve ovo normalna z....a odnosno (Balkanska posla) i odustali posle par nedelja i prešli na Francuski gde su ljudi bili maksimalno korektni! 

Niko nam nije za 5 meseci pipnuo ni objekte ni stvari i kod pripitomljavanja životinja su nam uvek pomagali sa specijalnom hranom koju nismo imali ili na neki drugi način.

E, nakon prikupljenog iskustva u svim segmentima igre saborac iz trajba (klana) otvorio je sopstveni server u kome će se potruditi da svi igraju pošteno i za sve koji budu korektni deliće nagrade u vidu raznih alatki, oklopa i čak bluprintova, odnosno (nacrta) za tu opremu.

Napravljena je OGROMNA ARENA pa ko hoće da se fajta nek dovuče životinje tamo pa UDRI!

Sponovanje životinja je STROGO ZABRANJENO!!!! Sa tim se i gubi smisao igre, izuzetak je sponovanje divljeg ALFE po želji i to samo u ARENI pa ko želi da ubere ekstra XP i trofej sa dodatnom opremom ima šansu u areni a ne da brlja po tuđim bazama! Admin se trudio da na osnovu svih loših iskustava sa prethodnih servera napravi jedan domaći koji će biti UZOR svim ostalima.

Server je odlična priprema za prelazak na novi ARK CENTRAL, (takodje domaći), jer će igrači moći da prebace postojeće karaktere sa svim levelima a to će biti za mesec  i kusur dana, taman da se stekne lepo iskustvo.

Server je otvoren dva dana i mapa je skroz prazna, možeš da uzmeš lokaciju koju želiš i za sada je dozvoljen download životinja koje god imaš sa bilo kog ARK servera (znači, odeš do plutajućeg kamena sa životinjama koje imaš, ubaciš ih u kamen i te iste životinje možeš da stvoriš na plutajućem kamenu na ovom serveru :) Za početak predlažem Pterodontona sa kojim dođeš i preletiš celu mapu i vidiš tačno da li ti odgovara ovaj svet ili ne!

Ponavljam ovo je novi domaći ARK SERVER koji niko nije igrao a od zainteresovanosti igrača zavisi koliko će opstati jer glavno fokusiranje je na novi ARK CENTRAL, u svakom slučaju odličan je uvod za novi CENTRAL i sve je apsolutno besplatno i nema nikakvih dodatnih DLC-ova

SERVERI:

NoviSad-ARK-ExYU

NoviSad-TheCenter

P.S. Ko nije igrao ARK, preporučujem da ga ni ne igra jer jako je zarazan i vuče te da se igraš svo slobodno vreme :) Sretno svima sa ovom igrom!

Edited by MaricNS
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Nagovorila me devojka da uzmem igricu, realno nemam vremena da igram tako nesto vise mi prija da uletim u overwatch ili cs ispcuam se i cao. Samo sam hteo da kazem koliko je ruzno optimizovana igricca. Bezobrazluk, devojka ima rx 480 4gb ja imam gtx 1060 6gb na otprilike istim podesavanjima ja imam mozda 5-6 fps vise. Samo sto ja imam i5 6600k a ona athlon  740 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...