Jump to content

SD Crvena Zvezda 2015/2016


Astora

Recommended Posts

U odbrani odlican, u gradjenju kosa los :D

this.

U pocetku Cirbes i Stimac, posle Miler, pa Simon i Rebic. A Jovic celu utakmicu sa asistencijama.
Bas nisam ocekivao pobedu, totalno su me iznenadili.

Mislim da cemo Mekelu uskoro videti ledja, dok nekako imam osecaj da ce Tompson proraditi. Svakako se ocekuje bar jos jedno pojacanje.

 

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Jebote Reba beba dao prve tri trojke još od kadeta, bukvalno je bilo nemoguće da ne pobedimo kada je krenula KIŠA METAKA

Neverovatno bitna pobeda.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ja bih Rebića, iako je pokidao juče, oterao sledeće godine ako ne popravi mrtva bacanja. Neshvatljivo mi je da plej/bek šutira konstantno bacanja 0/3, 0/4, ili max pogodi 1 do 2 od tih 3-5 koliko šutne po tekmi. Jebem mu mater, uzmi pa vežbaj penale ako ti ne idu. Jeste momak stvarno napredovao od prošle godine, i možda bude nešto od njega, ali kako sam ne vidi da je to ono što mu fali do jaja, a da može da se popravi

 

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ja bih ga pustio kao Cveleta u Partizan već ove godine :tf:

Limitiran igrač, em visinski, em ima problem u prenošenju lopte, em to ne nadomešćuje nekim spektakularnim šutem kao što bi trebalo.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Pobeda u Strazburu sledeće nedelje puno rešava, mislim da Kole izvlači maksimum iz one ekipe, koja je po meni, gledajući sastav igrača, veoma limitirana. Ako Lazić bude igrao, zbog odbrane, imamo šanse

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Realno da :D

Izvalio sam u toku tekme, a sad sam proverio:

 

2jphED7.png

%7Boption%7D http://i.imgur.com/peBmcg1.png 

%7Boption%7D http://i.imgur.com/OcDE1ev.png 

%7Boption%7D http://i.imgur.com/VQ6V5OO.png 

%7Boption%7D http://i.imgur.com/9mxIycT.png

%7Boption%7Dhttp://i.imgur.com/3Tlc7ph.png 



 

 

 

 

Četiri koša iz igre (tri trojke i jedna dvojka) i sva četiri u 3/4, svi ostali poeni iz bacanja, dakle u poslednjoj četvrtini NIJEDAN koš iz igre... ja ne znam... orangutana da su stavili na poluvremenu da vodi Zvezdu pobredili bi. Radonja je verovatno očekivao da će sipati spolja do kraja, kao i da sudije neće pustiti grublju igru (i pored toga Strazbur je ispunio bonus u fazon sedmom minutu 4/4).

Edited by alfa
boli me koliko ne radi forum :(

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Bili smo primorani da poslednjih 6-7min meca odigramo sa 2 juniora, kako zbog povreda, tako i zbog 5 licnih Jovica.
E sad, problem je taj sto jedino njih dvojica tu mogu da povedu napad u neki pik recimo (Simon stoji, dobije loptu i sutne, Miller ako krene da je tapka ispada mu i Cirbes centar), a nemaju dovoljno iskustva za to. Ovi su to iskoristili, ukrali bas Rebicu i Guduricu 3-4 lopte i laganim zakucavanjima resili utakmicu. Da ne pricamo da je u bar 2 od te 4 kradje bio CIST faul kao suza!

Mislim, seremo kao sad foke, Radonjic kriv, ovo ono. Da je on neznalica, to sve stoji. Ali to njegovo neznanje nam je (igrom slucaja) donelo toliku prednost u prvom poluvremenu jer su se Miller, Simon i Guduric iseravali. U toj poslednjoj cetvrtini smo promasili bar 5 zicera (Jovic 3 puta u jednom napadu, Simonovic jednom i valjda Stimac ili Cirbes).
Na kraju, Miller promasi bacanje da bi bilo -2, pa je ostalo -3. I tu je Radonjic MORAO da trazi da se pravi faul, jer je bilo 29sec do kraja, njihova lopta, pa cak i da promase u poslednjoj sekundi napada, napravice oni faul, a mi necemo moci ni da sutnemo za 3, kao sto se i dogodilo.

Uzas koliko sam se smorio sinoc, toliko smo se iseravali u prvom poluvremenu da je prosto neverovatno da nismo dobili utakmicu.

I sad kao treba da gazimo Real ili Himki u Pioniru, plus Bajern, pa da se nadamo nekim malo srecnijim rezultatima. 
Mislim da je ovim porazom top16 izgubljena prica.

  • Upvote (+1) 1

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Imate bolji medjusobni skor sa Strazburom, solidnu pobedu protiv Bajerna tamo, tako da je kljucna utakmica kuci sa njima. Morate da pobedite jos jednu(Real kuci, sto da ne), i idete dalje. Ne igra se kosarka sa tim stavom JAO ONI SU REAL, nego ih cepas u meso dok Rudiju ne otpadnu usi, pogotovo ne kada dovedes 178 chamuganera i penzija se smanji za 10% zbog toga :tf:

 

Radonja cirkusant, zasluzio je 2-3 davljenja ove sezone

Link to comment
Share on other sites

  • Sa1Nt unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...