Jump to content

Amaz najavio Archon timsku ligu


kruko

Recommended Posts

Posle nekoliko The Pinnacle Hearthstone turnira koje je Amaz organizovao poslednjih meseci, ovoga puta nam iz tima Archon stiže nešto što do sada nismo imali prilike da vidimo na zapadnoj Hearthstone sceni u ovako velikom obimu, timska Hearthstone liga. Kažemo na zapadnoj, pošto je u Kini već nekoliko sezona prisutna timska NEL liga, u kojoj su čak učestvovali i timovi sa zapada, poput Tempo Storma i tima Liquid.

Ono što je posebno interesanto jeste nagradni fond od 250 000 dolara, što je do sada najveći nagradni fond za neki Hearthstone turnir ikada, kada se izuzme BlizzCon šampionat. U takmičenju će učestvovati 8 timova: Archon, Cloud9, Liquid, Nihilium, TempoStorm, Celestial, Team Forsen i jedan misteriozni tim. Tačan format još uvek nije poznat, a liga startuje već 1. jula i mečevi će se prenositi na Amazovom twitch kanalu. Pogledajte najavu:

 

 

The post Amaz najavio Archon timsku ligu appeared first on KlanRUR.


Procitajte na sajtu

Edited by Савовски

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

A evo i detalja o formatu, biće ovo do jaja

 

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Zato se meni mnogo sviđa format na Viagame House Cupu, gde igrači naprave po deck za svaku klasu i onda pre svakog meča ide ona faza pickovanja i banovanja klasa.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Evo i rasporeda: 

 

LWR561C.png

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...