Get Adobe Flash player
Invader

Doom 4

Recommended Posts

fatboy   

Pratim coveka na Instagramu odavno... video sam i onu tizer zezalicu.... i drago mi je sto je Adrian Carmack sa njim, oni su prva postava ID-a ipak i najvise su se lozili na DOOM od svih. Ne treba da izmisljaju toplu vodu, samo nek nam daju doomachinu obicnu, izvornu..... Jeste li videli mozda onaj jedan dodatni nivo sto je Romero uradio za DOOM nedavno, veliki je fazon ko 4 regularna nivoa iz DOOM-a, sa uzivanjem sam ga igrao...  :)

fatboy   

nVidia pozvala Martija iz ID-a da prezentuje malo ovaj GP na njihovom novom GTX 1080, to je taj footage ako se ne varam... ankepovali su fps tom prilikom i isti je na ultra settingsima uglavnom dostizao 200fps tokom demostracije

shw.   

Vulkan API sabija sa ovim renderovanjem u novom standardu za odnos stranica 2000000000:1.

xpi2uGD.png

Ili je to do SSD-a LEEEEEELLOOLOČDČDČDČDČDČ.

Lucky   

Vulkan API sabija sa ovim renderovanjem u novom standardu za odnos stranica 2000000000:1.

xpi2uGD.png

Ili je to do SSD-a LEEEEEELLOOLOČDČDČDČDČDČ.

ovo je moja greška realno, nije do SSDa!

fatboy   

ja sam se zezno u klipu, mislio sam da je i dalje capovan fps na 60..... a onda sam iskljucio GSync na monitoru.... :D

fatboy   

znam ih napamet.... nije fora da podsecaju jedva nego bas da se utrefi "srazmera" i arhitektura istih....  dvojka za trud. :)

shw.   

Odlična je igra.

Mislim da sam negde pisao već, ali ne mogu da nađem - min specs koji su objavljeni su jedenje govana.

i5 2500k, 750ti (doduše na 1680x1050), radi kao sat, nešto ultra, nešto high podešavanja, nisam osetio dosad nijedan fps drop.

fatboy   

Radi DOOM ko blesav...... nabacio sam i ove najnovije nvidia drajvere pride..... snimicu jedan kratak klip 3440 X 1440 sve na Ultra pa cu okaciti u rar-u posto YT usere HQ snimke offc...  Inace, tek sad mi drago sto sam se otvorio za ovaj jebeni monitor, 16:9 mi sad deluje tako skuceno..... mislim na fov offc...  :D

Ja kupio zbog singleplayera. 

Multi je djubre... ali do overwatcha bih ga igrao. Jel iko ikako provlaio kako da ubijem svu mogucu grafiku iz konzole i da gledam u boxove samo ko u kvejku ?

fatboy   

listaj redom u konzoli, prvo slovo i TAB pa ces naci, mada mozes i iz opcija dosta toga da pobijesh....