Jump to content

Doom 4


Invader

Recommended Posts

Konacno se setili da naprave nastavak, nadam se da ce biti odlican ali sa obzirom kako izgleda gameplay izgleda veoma obecavajace : ))

 

https://www.youtube.com/watch?v=JpejIwm9Sfw

 

aw7r5qQ_460s.jpg

It's kinda hard when you don't know the meaning, but everything happens for a reason

Link to comment
Share on other sites

Ne nužno, al bi bilo prekul da naprave skroz u fazonu keca i dvojke (sa tim šarenišom i da ima taj neozbiljno-ozbiljni vajb). Ovo da uzmeš bilo koji random screen iz Dooma 4 i iz Quaketa 4, ne bi znao koja je koja igra :(

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Upravo TO, ovo je QUAKE, uski industrial koridori kurac palac.... Ocu bre 50 ektara zhuto-braon dvorishte

prekrcano impovima iza kojih drema cyber demon, da strejfujem uokolo ko lud i pucam 15 mina na njih......
Ovde tek oni nivoi u paklu deluju nesto nalik tome, kapiram da je i dalje jezivo opterecenje za hardver da imas

te preogromne open space prostore sa milijardama poligona neprijatelja + evn. effects i ultra hd grafiku sa po 15 lejera

i da sve renda u prijatnih 60fps.....

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Mislim da ću IPAK pljunuti novce, ovo je kraj jedne ere, Carmack je poslednji spakovo kofer nedavno i napustio ID, Bethesda će silovati franšizu verovatno i na dalje ali ovo još ima dovoljno te olskul ID arome...

 

 

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

13.05.2016, mislim da prvi put objavljuju datum izdavanja

i ja mislim da će biti kul, deluje da će biti old school hc fps, bez cover hp regen govana; jedino se malo plašim da gejmplej ne podiđe previše očekivanjima alfa delta gama broforce koledž ekipe, ovo nabijanje sačmare u oko mi je ono, na ivici :)

Da, da, prvi put su sad šibnuli datum, kao petak 13, štos!

a za ovo ostalo, malo imam problem sa tim sekvencama ubistva jer usporavaju gameplay tj. pauziraju ga, ne znam da li će biti mogućnosti gašenja, posebno za MP okršaje - ajde za SP možda i može da prođe.

Link to comment
Share on other sites

jedino se malo plašim da gejmplej ne podiđe previše očekivanjima alfa delta gama broforce koledž ekipe, ovo nabijanje sačmare u oko mi je ono, na ivici :)

To nije problem, a da bi bio siguran da ces uzivati u igri u fulu obavezno igraj na hard nivou tezine i eto starog dobrog doom-a...... Sve nove igre su podredjene novoj generaciji igraca, koji su uglavnom sposobni samo da trche po minecraftu i udaraju kockaste krave machevima....

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Ja sam onomad nocima sanjao detaljnu topologiju nivoa pa ti vidi.....  Mucilo me uvek kad ne nadjem svaki secret oa motam u glavi retroaktivno gde bi mogao da bude isti....   [:D]  

  • Upvote (+1) 1

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Probah malo jutros, pre posla... šta ga znam, il' sam ja zaboravio koliko je DMG radio RL u doom/quake il' su oni tu nešto promenili, ali da bi ubio protivnika moraš da ga nabodeš jedno 3-4 puta splashom.

Snajper/Rail je totalna bulja jer ima charge kad zumiraš, dvocevka je fina.

Naravno nema onu brzinu iz cinematika igra, sporija je malo, ali tek polako ljudi kapiraju šta i kako se radi.

Nadam se da će biti i "vanila" TDM ili DM, jer ova trenutna ima runu koja te pretvara u demona i tako neke gluposti. 

Ujedno, imaš loadoute sa oružjima, primarno, sekundarno i item (bomba), naravno, šareniš je na sve strane, al' makar ima doublejump.

ProVaću još kasnije večeras pa ćemo da vidimo.

Link to comment
Share on other sites

Probah malo jutros, pre posla... šta ga znam, il' sam ja zaboravio koliko je DMG radio RL u doom/quake il' su oni tu nešto promenili, ali da bi ubio protivnika moraš da ga nabodeš jedno 3-4 puta splashom.

Snajper/Rail je totalna bulja jer ima charge kad zumiraš, dvocevka je fina.

Naravno nema onu brzinu iz cinematika igra, sporija je malo, ali tek polako ljudi kapiraju šta i kako se radi.

Nadam se da će biti i "vanila" TDM ili DM, jer ova trenutna ima runu koja te pretvara u demona i tako neke gluposti. 

Ujedno, imaš loadoute sa oružjima, primarno, sekundarno i item (bomba), naravno, šareniš je na sve strane, al' makar ima doublejump.

ProVaću još kasnije večeras pa ćemo da vidimo.


Da me ubijes ne kapiram ovaj post.... sta si gde i kako i na cemu probao ????

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Glas naratora totalno iritira, ideja je bila da on bude "kul" dok se ti makljaš, al' nekako mi nije to to.

Pickup predmeta mi je "veštački", nemam utisak da sam uzeo bilo šta, al' ajde na to se da navići vremenom.

Frag granata je lol, k'o da bacaš petardu.

Link to comment
Share on other sites

Bio mi je bolji osećaj u alphi nego sada. Nekako je sve bilo opipljivije, imalo težinu, pravilo dmg...
Osim toga, definitivno je veći Quake nego Doom vibe.
Još nisam načisto šta da mislim o loadoutima...
Kapiram da će osećaj brzine biti veći kad se malo poveća FOV.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

ili kad se jednostavno poveca celokupan speed igre (nivo tezhine etc)....  btw, ko jos igra jebeni MP u DOOM-u anyway. Zelim tone monstera na ultra violence  o/   :tf:

jebeno su otegli sa finalnom verzijom al dobro, ID je postavljao standarde vazda, zato toliko testiraju, bice ovo moj oprostajni ples sa ovom franshizom, Romero i Carmack left the building, with all do respect - nothing to see there anymore.

Jedino sto js moze da bude interesantno je SnapMap editor u kojem ce kapiram ljudi da prave prebrutalne nivoe ili rimejkove starih originalnih nivoa iz keca, dvojke i sl...

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...