Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

14 hours ago, Dule_smor said:

e jeste sad, smo zbog broja postova smo otvarali te topice...a gresis, postovi na zoo vrtu se odavno ne racunaju, a i rodjendani su oduvek bili tamo cestitani...a od skora smo prestali da otvaramo te topice, 2-3 god mozda

Moze biti dobri doktore. Ali mislim da je tek kasnije uvedeno da se postovi ne racunaju. Plus ne radi kalendar!

Link to comment
Share on other sites

Нисам пратио фабулу, па не знам колико је негативан Ђурић. Али не могу да отмем дојму да се Србљи опет међусбно, непотребно, јебу.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Ajde da ne bude samo UPT aktivan.

Evo dokle nas je dovela drzava i njihova obecanja narodu da svi mogu preventivno i besplatno da budu pregledani, da ce svi stici na red bez obzira kolika je guzva, da imaju pravo na sve moguce preglede bez obzira sto pola aparata ne radi ili nema ko da radi na njima itd, samo u cilju odrzavanja prividnog socijalnog mira...a komentari su verovatno u fazonu, ako, pobij govna svea itd...gade mi se svi sto kaze Emil...

https://www.kurir.rs/vesti/beograd/3018495/pretio-je-da-ce-nas-sve-bombom-sve-pobiti-lekari-u-domu-zdravlja-u-barajevu-u-soku-policija-traga-za-nasilnikom

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

As promised here.

Pozdrav bagro :)
Nakon godinu dana u Smederevu evo me (vec godinu i nesto) u Novom Sadu, opet za poslom. Hronicno neispavan (9-10 sati na poslu, pa se treba igrati, zena, neki minimum socijalne interakcije, a sna nigde :/), opet u blagoj krizi sta da igram, pa uglavnom gubim vreme na ARAM-e u LoL-u i silim se da ganjam Diablo 3. Ubijena mi je zelja za igranjem D3, sve je postalo totalno predrkano, dropa kao ludo, nema vise adrenalina. D2 povremeno upalim, odzujim koji sat LK runova, sve u nadi da cu konacno skupiti dovoljno mid-high runa da mogu da skraftam bar jednu Zod za zivota, al bojim se, sta posle... Uvek mi ostaje da ostvarim drugi san sa nekromancerom koji fura Skeletons lvl50+ :)

I dalje nemam pojma sta se u drzavi i svetu desava, svetske vesti pokupim sa imgura, lokalne na poslu i od gospodje, al ne dotice me. Sve sto imamo smo zasluzili i sami birali. Nek jebu jos jace, ako mogu, a uvek mogu jace. Toliko o tome :)

Sto se tice sljake, zadovoljan. Dobra plata, odlicna ekipa (doduse niko ne igra igre, al jebiga). Ima turbulencija, kao i u svakoj firmi, narocito u ovoj industriji. 

Trenutno se lozim na ideju da kupim vazdusnu pusku, pa mi research oko toga jede dobar deo vremena, i tako...

Vidim na onoj temi kukanje kako nema starih clanova, kako neki klinci spamuju, mrsimudija. Iskreno, dobar deo nickova ne prepoznajem (1009978710296, ko si ti i zasto si mi se toliko obradovao? :)) Nedostaje i meni stara zajebancija i interne fore, IRC (bog te jebo, IRC... i na Krstarici sam nekad ziveo, a ne secam se kad sam pokrenuo mIRC poslednji put), ali jbg, i ja imam osecaj da se u nekom trenutku masa poprilicno polarizovala, i podjebavanja su postala way to toxic (cak i za moj ukus), neke druge stvari su mi okupirale paznju, i lagano sam odumro ovde. Ponekad se vratim, kad mi treba neki tech/game related savet koji ne mogu da nadjem na netu, al generalno ne forumam vise. Ne da mi se da posvetim toliko paznje jednostavno. Kao sto rekoh, premalo raspolozivog vremena imam, previse stvari zelim, a forum ume da bude time consuming activity.

 

Neke od nostalgija koje sam iskopao na kompu:

Spoiler

cvkHdMx.jpg

x1X9E1k.jpg

pKAQMYA.png

:)

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Dule_smor said:

Jebote, bio si godinu dana u SDu i nisi se nijednom javio za pivo :c

A obradovao ti se Daki :D

Brate i sa drustvom sa posla sam 1 otisao na pice. Nisam drustveno stvorenje. Sve je dojaja preko monitora, ali kad sam ja svojoj gajbi :)

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Ch1zra, poslednje čega se sećam je da si hteo da pališ napolje, je li SD ta obećana zemlja? :tf:

i zašto onda dobri doktor beži odatle? :tf:

drago mi je da si ovde.

za Dakija se ne uzbuđuj, on je kao ker na ulazu u kafanu, sve pozdravlja i raduje se. 

je li si ozbiljan da bi se bavio streljaštvom, ili ćeš da terorišeš komšiluk? :)

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Debeli said:

Ch1zra, poslednje čega se sećam je da si hteo da pališ napolje, je li SD ta obećana zemlja? :tf:

i zašto onda dobri doktor beži odatle? :tf:

drago mi je da si ovde.

za Dakija se ne uzbuđuj, on je kao ker na ulazu u kafanu, sve pozdravlja i raduje se. 

je li si ozbiljan da bi se bavio streljaštvom, ili ćeš da terorišeš komšiluk? :)

Nije SD obecana zemlja, nije ni NS, al mi je nekako obecanija od SD. Sto se tice streljastva, ne znam jel neka faza lozenja ili sta, al eto, trenutna fascinacija. Oduvek sam hteo da imam VP, i sad cu konacno moci da se pocastim :)

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

[mention=3654]ch1zra[/mention]
Predlažem da uzmeš airsoft pucu ako nisi siguran šta će ti VP. Možeš i solo da gadjaš mete, a uvek ima ljudi za igru, samo izaberi ok ekipicu.
ICS-31.jpg
Nah, rodila se ljubav. Perun 734 4.5mm ce biti kupljen u skorije vreme.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...