Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

55 minutes ago, FATA said:

treba da dobijem novi pasos do kraja nedelje pa me zanima da li neko ima predlog gde bih mogao da uzmem futrolu za isti?

pre neki dan sam čisto po redakciji i našao futrolu iz MxM NCsoft za pasoš :)) ako hoćeš tako nešto javi da iskopam opet :)

a inače ti predlažem da odeš kod ovih što rade reklamne materijale sa štampom za firme, skoro sve imaju i futrole za pasoš u ponudi, samo traži jedan da ti daju bez štampe i prodaju po nekoj ceni.

sigurno ima i neko "maloprodajno" rešenje ali ovo mi je prvo palo napamet.

Link to comment
Share on other sites

Just now, jasamnepismen said:

Već sam negde video da se ljudi žale na to, al' nisam skapirao baš na šta tačno.

Ne postoji view image button više?

Desni click u FF-u ima view image opciju?

ja koristim chrome ... u suštini sad kad ideš na pretragu slika, pa klikneš na sliku nemaš više "view image" koji ti odmah otvori tu fotku u novom prozoru direktno, već imaš samo "visit" tako da te vodi na stranicu gde je ta slika.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Corey said:

Не треба ти никаква екстензија, већ је то дифолт опција у Опери!

image.png.809fade746f0beec912250f21e00bc2b.png

ajde probaj da li zapravo radi - jer to ima i chrome, ali on otvori u novom tabu taj tumbnail te slike a ne samu sliku (tako je bilo i pre).

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, beba isus said:

najbolje da se obrisu svi nalozi forumasa, napravi brdo dei AI(bez I) botova a mi samo da citamo i uzivamo u kontentu ćutimo i jedemo govna.

 

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, beba isus said:

laki, sto ne mogu da dodam yt muziku u post? 

jel i to neki novi fičr kao oduzimanje pluseva i minuseva

Ne bi trebalo, ništa tu nije menjano, ček da probamo...

edit: u pravu si - ali nije namerno, mislim da je zbog upgradea foruma koji u suštini i dalje traje u pozadini. kad se završi očekujem da se vrati na staro.

 

Link to comment
Share on other sites

Управо сам се вратио из максија и морам рећи да су ме пријатно изненадили! Врата су била закључана по овој зимоћи па сам информисан да се ради пресек и да морам да сачекам. У том неком чекању сам погледао на оне налепнице на вратима и приметио да макси врши плаћање инфо стана, струје, и осталих рачуна уз провизију од 65 динара. Другу ствар коју сам приметио илити другу налепницу је да донирају поврће и воће банци хране, што ме је јако пријатно изненадило, да заправо неко у овој држави има свест о томе... Да ли је још неко приметио и да ли зна о чему се ради?

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

za plaćanja znam. donet je zakon o platnim uslugama i omogućeno je svima (koji se registruju) da rade platni promet, tako da sad plaćanje računa možeš da obaviš i u menjačnicama, na trafikama, po maksijima...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, FATA said:

Управо сам се вратио из максија и морам рећи да су ме пријатно изненадили! Врата су била закључана по овој зимоћи па сам информисан да се ради пресек и да морам да сачекам. У том неком чекању сам погледао на оне налепнице на вратима и приметио да макси врши плаћање инфо стана, струје, и осталих рачуна уз провизију од 65 динара. Другу ствар коју сам приметио илити другу налепницу је да донирају поврће и воће банци хране, што ме је јако пријатно изненадило, да заправо неко у овој држави има свест о томе... Да ли је још неко приметио и да ли зна о чему се ради?

To sa plaćanjem računa je "novi talas" koji ti sad omogućava praktično svaka radnja tog tipa - maxi, idea, dis ... mada je meni i dalje lakše da to uradim ebankingom od kuće. A krenuli su "jako" sa tim ubrzo posle one vesti da je "NBS zabranila da drugi plaćaju račune za vas", valjda kroz želju da se eliminišu ove male menjačnice iz te priče a da se omogući velikim sistemima da plaćaju, ali koliko vidim nešto nije to baš zaživelo.

Što se druge stavke tiče, iznova, imaš to u više prodavnica, ja sam video konkretno i u Veru i u Idei. Doduše u različitim oblicima - neki doniraju svu hranu, neki voće i povrće, neki daju mogućnost da kupiš pa ostaviš za nekoga a oni "dupliraju" itd. Dosta je proteklih godina razvijen CSR segment u domaćim kompanijama, često iz direktno profitnih razloga ofc, ali poneko razmišlja i šire od toga.

9 hours ago, Dule_smor said:

jel traje krace ili duze nego vreme poluraspada uranijuma :tf: 

nešto kraće!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...