Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Razočarao si me malo rođače, umesto da mu pretiš (i posle realizuješ tu pretnju) batinama, ti se žališ adminima da ga banuju. Šta uradi ta ŠVECKA od čoveka :D

Sve bi možda i bilo ok da je stvarno trolovao opet, ali nije, normalno diskutovao i eto...

 

PRAVDA ZA DAKIJA

Najbolje da ga jurim po svici, ovako je adekvatnije. Najbolje da nije trolovao :D

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Moraću na kratko da prekinem ovu ozbiljnu diskusiju i preporučim smrznuto lisnato testo Pekarske industrije Pančevo (nije reklama, nisu dali dinara). Nakon nasumičnog nabadanja sličnih proizvoda po zamrzivačima supermarketa, najzad naleteh na nešto što nije đubre. Testo je lepo i meko, probao sam paštete sa sirom, žužue i rol viršle (zapravo stavljaju vrlo pristojne viršle), tako da za brzi džank fud obrok kad vas mrzi da spremate nešto ozbiljnije kod kuće upućujem sve pohvale.

Prijatelju dragi, u kom dućanu se to ima pazariti? Žena mi voli ta sranja pa da joj kupim hh

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

dobro, doci do vlasnika ce biti tesko, ali je izvodljivo. bitno mi je da on nije u nekoj obavezi prema agenciji, tj. da moze direktno da mi izda stan ako uspem da ga kontaktiram. samo ne znam kom kurcu agencije danas sluze i zasto bi im se iko obracao, al aj sad.

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Problem je doci do vlasnika jer agencija ne govori nikada gde je stan vec navedu samo ulicu. Ono sto je moguce je da pozoves agenciju da ti pokazu stan a onda kad znas gde je da pogledas ko je vlasnik u katastru i tako nekako dodjes do kontakta. Verujem da i predsednik skupstine stanara ima kontakt uvek od vlasnika stana. No svakako to je malo jajarenje ne uzimaju oni Bog zna koje provizije, plati ako su posredovali zasluzili su i oni neki dinar.

Link to comment
Share on other sites

Zato sto ces jako tesko u oglasima naci stan koji nije preko agencije. Tipa covek da oglas da izdaje stan odmah ga zovu pet agencija da ga pitaju da li mogu da stave taj stan u svoju ponudu, on naravno pristaje jer mu je u interesu da sto pre izda. Naravno ja znam slucaj gde je moj rodjak preko agencije isao da iznajmi stan i ispostavi se da stan izdaje neki lik koga on poznaje preko prijatelja, pogledao stan, sve kul, posle nasao kontakt ovog lika i sve se dogovorili. Cak postoji neki suludi zakon koji su doneli pre neku godinu kako su agencije jedine nesto kao licencirane ili kako vec da se bave prodajom i poslovima oko izdavanja stanova. Nesto kao ako hoces da pravis ugovor s vlasnikom to bi moralo da ide preko agencije. Mislim to mi je pricao neki lik iz agencije za nekretnine tako da treba uzeti s rezervom ali opet deluje suludo. 

Najveci problem je da dodjes do kontakta onog ko izdaje stan a mislim da je najlaksa varijanta da odes s agencijom da pogledas stan pa ako ti se svidi onda da pokusas da izbunaris kontakt od tog lika koji bude tu ili ako on zivi tu negde u blizini ili nesto. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

da se ja obratim agenciji sa zahtevima, pa da mi oni kao nadju x stanova i pokazu mi ih, pa da i kao zasluze proviziju. ali nije vise tesko naci oglase koji su postavili vlasnici stanova direktno (zapravo, pozvao sam 4 broja u poslednjih 5 dana i svaki put sam razgovarao sa vlasnikom) i stvarno mi ta polovina jedne kirije deluje kao ekstremno bacanje para.

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

pa jedan stan sam i obisao i sigurno je u pitanju bio samo vlasnik. a mislim da su i ostali, osim ako ne praktikuju da se reklamiraju na sajtovima 'direktno do vlasnika' i slicno, da odglume 'civila' preko telefona sa planom da mi kad odlucim da uzmem neobavezno saopste da su zapravo agencija i da im dodjem stotku ako moze hehe :)) mada nista me ne bi zacudilo

Sent from my iPhone using Tapatalk

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...