Get Adobe Flash player

Recommended Posts

voodoo_   

Not sure if trolling, ali zimsko računanje je normalno računanje, ko ne veruje nek stane u podne na osunčano mesto i nek gleda gde je senka.

f4ts0   

Not sure if trolling, ali zimsko računanje je normalno računanje, ko ne veruje nek stane u podne na osunčano mesto i nek gleda gde je senka.

Tu sam Ivke, gde si ti_

Lucky   

samo sam čekao :))

Juče sam bio do onog Extra centra na nbgd što su napravili od Idee i mogu reći da mi je omiljeno mesto za "kupovinu", samo da ga ne zatvore, jer ima ukupno 10 ljudi unutra :) 

Naravno, za specifičnu je kupovinu - forma ideale, jysk, galerija podova i tako to, ali milina.

Posle sam morao igrom slučaja do Stadiona, gde je već bio haos od gužve, mogu da zamislim kako je u Ušće/Delti.

Lucky   

Propustio si onaj kod Istočne kapije!!!

Aviv Park Zvezdara? Bio, imam majicu!

Sa tim tržnim centrom imam problem što ga je dizajnirao Homer odmah nakon što je napravio onaj svoj automobil a i izbor radnji je u najmanju ruku čudan.

Mawtchie   

Ta bivsa Idea Extra je privlacila kupce prodavnicom. Sve ostalo je zivotarilo i slepalo se na istu. Cak i tada je imala problem zbog komsijskog Rodica, ali su, eto, malo blizi bus stanici i ulici, pa su ljudi isli tamo, ali cene su bile jace nego u maksiju. Ne cudi me da nema ljudi.

alfa   

Grbo, šta misliš pod ovim "ali da nije fast food"? :D

Burger House ima najbolji burger koji sam probao u Beogradu, a i šire! 

Edited by alfa

Kole   

Igore jel to ono mesto sto nam je Ivke pokazao nakon jednog od rur okupljanja?
fantasticni burgeri, cene jesu "malo jace", ali nikako ne bih rekao da su "svemirske" (dok sam rostilj jeste =o))

grb1tj   

Mislio sam da nije sa ulice, nego kao neki bar, restoran :D

alfa   

Mislio sam da nije sa ulice, nego kao neki bar, restoran :D

BH ti nije onda to što tražiš, ima gotivno mestu za bleju sa VISOKIM SEDENJEM napolju i unutra.

Što se tiče cena, evo od pre neki dan. Dva burgera sa po dva dodatka (meni je npr. čedar default) dva soka i jedna porcija "pola - pola" - pomfrit i onion rings, sve đuture nešto manje od 1200.

Ivan_   

ribz grill&booze sad ima jače burgere od burger house-a. uz to imaju i jako dobra rebarca i ooooooooooooooodličan pulled pork (tj. drpano prase).

cene su im tu negde, s tim što je ribz pravi restoran, čak su poželjne i rezervacije. imaju i dostavu preko potrčka.

preporuke su dakle ribz burger s duplim mesom (prave od pravog mesa a ne od tzv "roštilj mase" pa slobodno naručite i medium ili medium rare), pulled pork, ljuta rebarca. od priloga obavezno spicy wedges, običan pomfrit im je bljutav. imaju točeni erdinger.

ko voli ozbiljne goveđe odreske, zapata je dobila t-bone i rib eye po razumnim cenama. imaju i oni vrlo pristojne burgere koji su doduše od roštilj mase, ali su zato dosta jeftiniji od pravih.

izbegavati submarine bbq u kralja petra, em su im burgeri mali i loši, em su skupi, em drže neki hrvati :D

tortky   

Ovom prilikom želim da pozdravim Ivana T. uz pesmu "nabijem na kurac i tebe i pravilno računanje vremena".