Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Neprijatno mi je sto ovo radim, ali moram. Pre nekih 40 minuta mi je javljeno da u subotu putujem u Slovacku. Bilo mi je napuklo koleno, juce bio u Poliklinici u Novom Sadu na kontroli, sve je ok, skinuta je longeta pa mogu da putujem. Ostajem najverovatnije 6 meseci, a ako ne bude puno posla, ostajem 3 meseca.
Treba mi hitno ako neko kojim slucajem ima 100 eura na zajam, vracam vec 26 maja sigurno, dece mi moje. Poslacu Western Unionom. Treba mi da bih mogao platiti putno osiguranje, da uzmem da imam jesti prvih nekoliko dana u stanu kad dodjem s posla i da ostavim da deca imaju dok ne posaljem prvu platu koju dobijem. Ja vas molim, ako neko kojim slucajem ima, bio bih vecno zahvalan, pri vracanju novca, saljem i cast. Ako treba, potpisacu ugovor o zajmu, bilo sta da cu pare vratiti do 26.05.2016. Molim vas najlepse za pomoc da mogu otici da radim i zaradim za svoju porodicu. Zoran. Moj broj je 063/75-33-109.

Edited by Astora
Link to comment
Share on other sites

ja ne mogu, vec sam ukinuo hranu psu, lici na kostura, Vucic je peder, sistem te laze, sistem je kriv 

P4fDv3G.jpg

 

sto se tice zastitara, odmah da objasnim, pas je budisticki monah, uzima proteine od gledanja u sunce 45 minuta dnevno po tri puta, gledao sam dokumentarac o tome na jutubu, proverena metoda, i pije vodu sa secerom tako da ono, ne mozete mi nista

 

gorecu u paklu, svi koji bi mi dali minus dajte astori plus, ili sto evra, mozemo realno i onaj kick starter gofundme akaunt da otvorimo

 

Edited by Cela

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

mozemo da nalozimo nekog milionera recimo, da nam da sto evra da ih posaljemo u svemir, i da mu kazemo da ce on da bude prvi koji ce to da uradi, i sad posaljemo pare na mesec i kad pukne spejsatl i sleti u kovilovo odemo pokupimo pare damo astori a milioneru kazemo da ih nismo nasli

ajde da se organizujemo realno, mozemo i internet peticiju da pokrenemo da vucic da sto evra astori a da za uzvrat 14 forumasa kaci slike SNS kampanje na raznim topicima do izbora, cak i kad je predizborna tisina

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

Okej, razumem tvoj trol ali nadam se da i ti mene razumes kada sam pribegao ocajnistvu da bih mogao otici da radim. Da imam od koga u Indjiji da pozajmim, ne bih pitao na forumu. Kao sto sam rekao, drage volje cu da potpisem kod bilo kog advokata da cu pare vratiti u naznaceno vreme. Ja imam obraz a i porodicu, i zbog svoje porodice a i svog obraza mi ne pada na pamet da ne obavim obecano. Ja opet molim, ako neko kojim slucajem ima 100 eura na zajam neka mi pusti poruku, jako mi je hitno. U subotu u 09:00 krecem iz Novog Sada autobusom.

Link to comment
Share on other sites

Astora, ukoliko neko bude mogao da ti pomogne, siguran sam da će ti se javiti putem privatne poruke.

Sa druge strane, nisam siguran koliko ljudi će to poželeti imajući u vidu da je nekoliko puta i na ovom forumu problem bio sa tobom i sa plaćanjem i robno-novčanom razmenom. BEZ OBZIRA NA TO KO JE TU "KRIV" A KO NE i šta se tu zapravo dogodilo, to baca senku ljudima na bilo kakvo angažovanje tog tipa.

Link to comment
Share on other sites

Astora, ukoliko neko bude mogao da ti pomogne, siguran sam da će ti se javiti putem privatne poruke.

Sa druge strane, nisam siguran koliko ljudi će to poželeti imajući u vidu da je nekoliko puta i na ovom forumu problem bio sa tobom i sa plaćanjem i robno-novčanom razmenom. BEZ OBZIRA NA TO KO JE TU "KRIV" A KO NE i šta se tu zapravo dogodilo, to baca senku ljudima na bilo kakvo angažovanje tog tipa.

Okej Laki. Problem je bio jednom nazalost moglo je da do njega i ne dodje. Sada sam spreman da potpisem bilo kakav papir kao garanciju da cu pare vratiti. Snasao sam se za 50 eura, nedostaje mi jos 50 eura, pa ako neko kojim slucajem ima neka mi se javi. Hvala unapred i izvinjavam se na uznemiravanju.

Link to comment
Share on other sites

koliko se ja sećam, bilo je najmanje dva puta, zbog čega i jeste bio veći problem nego što je morao da bude.

Bilo je jednom, za game time. Ovo pre toga i ne racunam jer nisam uopste bio kriv. Optuzen sam da sam uradio nesto sto mi nije bilo ni na kraj pameti da uradim. Ali nema veze, bilo pa proslo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...