Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Već imam aparat za espreso, ne pričamo o tome. 

Više o razlici filter vs espreso odnosno originalno o tome dal' postoji dobar filter da se kupi.

Razumem i što je nekome filter gotivnija kafa - naliješ u šolju od litar i po i piješ ceo dan :)

Link to comment
Share on other sites

čaprzdivan :D

može treća 

 

edit: laki jel to misliš na filter kafu? jel postoji neka krštena, pošto svaka (obe) koju sam ja probao mi je fuj

Meni najbolja kupovna filter kafa kod nas, predivan, jak ukus. Jedan od bisera kupovine.

%7Boption%7D7201579.jpg

Ne znam za te kafe na meru, nisam probao nijednu.

Da, mogao sam i veću sliku :tf:

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

čaprzdivan :D

može treća 

 

edit: laki jel to misliš na filter kafu? jel postoji neka krštena, pošto svaka (obe) koju sam ja probao mi je fuj

ma jok, na onu za espresso aparat - filter probaj grinetovu, kažu ljudi da nije loša a i šoljica ima neki svoj filter fazon, al' ne znam kakav je, gotivniji mi je espreso nego filter.

Uzmes lepo kuvalo za espresso

moka%20express.jpg

Kupis u Kofeinu izmlevenu kafu zrno etiopija i GG

tbh lakše mi je da siđem do kafića kad mi se pije espreso

kad sedim kod kuće volim da sedim i da se nalivam kafom

Link to comment
Share on other sites

@Prota da Serb

Filter kafa ti je bilo koja kafa mlevena za filter! Tako da odeš do bilo kojih hipstera (i nehipstera) i samelješ. Laki ti reko za Grinet, ali možeš i kod ovih što su ukrali RUR logo - Faktori, oni imaju fine kafe i ekspeditivni su.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Kofi fektori turska je oudlična

Jes vala. Nego, ne znam kako pregurate dan na samo 4 kafe? Mora da vam nije toliko teško!

  • Upvote (+1) 2

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Meni najbolja turska (pijem je tek nekoliko godina tako da možda nisam neki reper!) je ona Grandova kao brazilska (spešl edišn). Baš je drugačiji ukus u odnosu na turske koje sam probao do sad (uglavnom domaće iz prodavnica).

  • Upvote (+1) 1

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Meni najbolja turska (pijem je tek nekoliko godina tako da možda nisam neki reper!) je ona Grandova kao brazilska (spešl edišn). Baš je drugačiji ukus u odnosu na turske koje sam probao do sad (uglavnom domaće iz prodavnica).

Stim sto Turci ne piju kafu nego caj :tf:

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...