Get Adobe Flash player

Recommended Posts

Kevin   

HAHA, sad sam bas hteo da napisem kako sam! hvala kruko!

nije lose, danas sam uzeo slobodan dan jer postajem kum tj najbolji drug se zeni!

Lucky   

jel ima negde da se kupe fluo boje u bočicama, u Beogradu?

probaj u onoj prodavnici slikarskog materijala što je u Golvordijevoj, tamo bliže Kaleniću nego bulevaru, sa desne strane kad gledaš od bulevara.

Veljok   

jel ima negde da se kupe fluo boje u bočicama, u Beogradu?

probaj u onoj prodavnici slikarskog materijala što je u Golvordijevoj, tamo bliže Kaleniću nego bulevaru, sa desne strane kad gledaš od bulevara.

probaćemo, to mi super blizu

Hijavata   

Imao sam priliku da ga upoznam pre nekoliko godina, količina šarma i harizme je bila neverovatna. Najbolji naš glumac. Počivaj u miru legendo.

grdja   

Tužno je da je još jedan velikan takvog kova otišao, i kao po tužnob ombičaju, prerano. Žao mi je čoveka, i žao mi je Milene, boriti se sa time nekoliko godina uništi i čoveka i sve oko njega :(

Neka mu je laka zemlja i pokoj duši...

f4ts0   

nije otisao prerano, ziveo je 73 godine, a i dalje bio opak opak smeker - svi moramo nekad umreti, a on je bar ostavio trag samo tako

Proziveo mladost i srednje doba u Jugoslaviji, carevao, igrao u jednom od najjacih filmova ikada (mlad i zdrav kao ruza jelte), jebeni srpski belmondo.

Dakle postovanje i naklon.

Inace uzasno pocinje da ide na nerve moda oprastanja sa poznatima na licnom nivou (dragan nikolic -gaga, dawid bowie - mrsavi beli vojvoda, djindjic - zoki itd itd). da ne procam o odvratnim naslovima u novinama i uzasno pateticnim tekstovima

Ivan_   
nije otisao prerano, ziveo je 73 godine, a i dalje bio opak opak smeker - svi moramo nekad umreti, a on je bar ostavio trag samo tako

Proziveo mladost i srednje doba u Jugoslaviji, carevao, igrao u jednom od najjacih filmova ikada (mlad i zdrav kao ruza jelte), jebeni srpski belmondo.

Inace uzasno pocinje da ide na nerve moda oprastanja sa poznatima na licnom nivou (dragan nikolic -gaga, dawid bowie - mrsavi beli vojvoda, djindjic - zoki itd itd). da ne procam o odvratnim naslovima u novinama i uzasno pateticnim tekstovima

Hoćeš da kažeš da nisi najveći fan Bouvija, Džeksona, Vitni Hjuston i Motorheda na svetu??!

papara   

pa i medju novinarima ima gomila no skillera. kad neko poznat umre njima lakne, bar te nedelje znaju cime da popune kultura i stars rubrike. da ne kazem kad umre neko poznat na zapadu, nasi novinari postaju istoci. mada i ovako istokuju sve sto nisu lokalne vesti i estrada.

Edited by papara

Kevin   

sinoc sam sanjao da me neko iskulirao i vise sam se smorio nego kad se to redovno desi na javi :DDDDDD

a da.

nedelja je, kliknite

alfa   

Ne daj se Miki!

Fool me once, shame on you. Fool me twice, shame on me!

Samo jako!