Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Mladići borovi, da ne otvaram novi topic, jel imate predstavu da li postoji neki dodatak za chrome ili BILO šta što može da mi omogući da ponovo grupišem kanale na youtubeu? I dalje ne mogu da verujem da je neko mislio da je ok da se uradi tako retardirana stvar kao što je uklanjanje sub grupa sa youtubea.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Da, da to. Probaću kasnije kad dođem kući, hvala!

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

čaprzdivan :D

može treća 

 

edit: laki jel to misliš na filter kafu? jel postoji neka krštena, pošto svaka (obe) koju sam ja probao mi je fuj

ma jok, na onu za espresso aparat - filter probaj grinetovu, kažu ljudi da nije loša a i šoljica ima neki svoj filter fazon, al' ne znam kakav je, gotivniji mi je espreso nego filter.

Link to comment
Share on other sites

ovde imamo terasicu na kojoj može da se puši, sto i stolice, pa kafe kuhinju, svi uljudni, nasmejani, predusretljivi... dođe mi da se ne vraćam u Centralu, ponekad...

 

a tek to što je petak...

 

fat-man-dancing-o.gif

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

čaprzdivan :D

može treća 

 

edit: laki jel to misliš na filter kafu? jel postoji neka krštena, pošto svaka (obe) koju sam ja probao mi je fuj

ma jok, na onu za espresso aparat - filter probaj grinetovu, kažu ljudi da nije loša a i šoljica ima neki svoj filter fazon, al' ne znam kakav je, gotivniji mi je espreso nego filter.

Uzmes lepo kuvalo za espresso

moka%20express.jpg

Kupis u Kofeinu izmlevenu kafu zrno etiopija i GG

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...