Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

On 1/14/2018 at 2:41 PM, voodoo_ said:

Cool Story: Bro

13. jaguara 2008. sam kupio Half-Life 2 u novom Merkatoru na NBG (600 din, kaže fiskalni račun koji se još uvek vidi) i zbog toga bio prinuđen da otvorim otvorio Steam nalog. Al vreme leti jebem ti sve :D

Ja mislim da sam otvorio Steam kad sam kupio Orange Box, ali sad kad bi me pitao koji je to datum, pojma nemam bukvalno. Valjda 2007 ili tako nešto ...

16 hours ago, [BMF]Psycho said:

Taj rad, bila je to combo kutija sa oridjidji Orange box, mada je možda nisu tako zvali tada. Kanter, Opposing force itd.

e, to, to, orange box - half life 2, portal i team fortress 2 :)

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Lucky said:

Ja mislim da sam otvorio Steam kad sam kupio Orange Box, ali sad kad bi me pitao koji je to datum, pojma nemam bukvalno. Valjda 2007 ili tako nešto ...

Odeš gore desno u Account Details pa Licenses, piše za sve što si ikad aktivirao kad je bilo

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, voodoo_ said:

Odeš gore desno u Account Details pa Licenses, piše za sve što si ikad aktivirao kad je bilo

aha ...

Orange Box, u pravu sam, a i godina je 2007 -  27.10.2007. Sećam se da smo tad bili pazarili Team Fortress 2 pa da vežbamo pred RHH :))

Ujedno, 2014 mi je iz nekog razloga bila godina najvećih kupovina, dal se tad pojavio HumbleBundle, pojma nemam :)

Link to comment
Share on other sites

Наркотички и мутагени отрови у обреновачком отпаду

у Обреновцу, после катастрофе поплава, следе Нинџа корњаче.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...