Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

14 minutes ago, jasamnepismen said:

scumbag steve

Na Nexusu sam samo skinuo .apk i prošla je instalacija i login bez problema.

Znači moraću da prčkam nešto, kaže gugl da je moguće.

mislim da je samo potrebno da otvoriš store na nekoj drugoj lokaciji i onda eventualno preko VPN budeš na toj lokaciji. 

ne može kao na androidu. ali nisam i dalje probao.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, jasamnepismen said:

@tortky

Vitjy, kako si rešio instalaciju Spotify-a na iPhone?

VPN ili može nekako da se instalira apk (ili kako se već zove file format na appleu)?

TunnelBear app, promenis na Amerike i ulogujes se na Spotify. Posle iskljucis medveda!

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Vlada_ said:

godina pocela s crknutom maticnom

tuZue

gl ako je neka starija pa moraš da je kopaš po oglasima, napatio sam se sa kojekakvim debilima...

14 hours ago, alfa said:

TunnelBear app, promenis na Amerike i ulogujes se na Spotify. Posle iskljucis medveda!

ne moraš da praviš nov appstore nalog na adresi iz amerike ili odakle god?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Lucky said:

ne moraš da praviš nov appstore nalog na adresi iz amerike ili odakle god?

Mislim da ne mora. Ja sam se preko fejsa ulogovao lagano. Najbolje je da probas, proces traje bukvalno 3 minuta.

al nema veze, bustovati se mora!

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, alfa said:

Mislim da ne mora. Ja sam se preko fejsa ulogovao lagano. Najbolje je da probas, proces traje bukvalno 3 minuta.

al nema veze, bustovati se mora!

čekaj, stani, onda ne razumem šta je potrebno da uradim.

nije mi palo napamet da se logujem na web sajt spotify preko tunnelbeara, to sam probao i to radi ofc. 

ali šta god da pokušam da "pustim" preko sajta vodi me na spotify app koji nemam i za koji vuče na appstore a naravno tamo ne postoji jer nije iz zemlje gde ima spotify.

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, jasamnepismen said:

Tunnelbear za iPhone?

https://itunes.apple.com/us/app/tunnelbear-vpn/id564842283?mt=8

 

2 hours ago, Lucky said:

čekaj, stani, onda ne razumem šta je potrebno da uradim.

nije mi palo napamet da se logujem na web sajt spotify preko tunnelbeara, to sam probao i to radi ofc. 

ali šta god da pokušam da "pustim" preko sajta vodi me na spotify app koji nemam i za koji vuče na appstore a naravno tamo ne postoji jer nije iz zemlje gde ima spotify.

 

 

Ne, bez web sajta. Skineš oba app-a prvo, upališ TunnelBear i promeniš na USA, upališ Spotify app i odradiš sign up (ja sam odradio ono sign up with facebook) i to je to. Posle samo isključiš TunnelBear.

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, alfa said:

https://itunes.apple.com/us/app/tunnelbear-vpn/id564842283?mt=8

Ne, bez web sajta. Skineš oba app-a prvo, upališ TunnelBear i promeniš na USA, upališ Spotify app i odradiš sign up (ja sam odradio ono sign up with facebook) i to je to. Posle samo isključiš TunnelBear.

Sve posle koraka "skineš oba appa" mi je jasno, tu se izgleda nismo razumeli. Tunnelbear imam, ali Spotify app ne mogu da skinem jer mi je appstore na makedoniji npr, gde nema spotify. znači moram da napravim nov nalog na appstore, na recimo usa, da se logujem na njega pa da skinem spotify, osim ako nema jednostavniji put.

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Lucky said:

Sve posle koraka "skineš oba appa" mi je jasno, tu se izgleda nismo razumeli. Tunnelbear imam, ali Spotify app ne mogu da skinem jer mi je appstore na makedoniji npr, gde nema spotify. znači moram da napravim nov nalog na appstore, na recimo usa, da se logujem na njega pa da skinem spotify, osim ako nema jednostavniji put.

Aha, kapiram. Pa nista, ili napravi fejk acc ili promeni na USA country u acc opcijama (gore desno kada otvorsi app store > acc name, ukucas pass > country/region). Tu ces morati da popunis neke fejk adrese i payment methods (to mozda i moze none). Ako ti taj postojeci acc koristis za neko placanje itd, preporucujem ipak da napravis neki novi fejk acc, nego da menjas zemlju. Mozda i ne mozes da menjas ovako ako imas kredita na postojecem acc-u, nisam siguran.

 

 

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...