Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Kako znas da nema bolji odnos cene/kvaliteta ako ne posedujes ni jedne druge? Glupo je izjaviti tako nesto kad sluske od 20€ zavrsavaju isti posao. 
Ali kako znaš da nemam ni jedne druge? Imam Bayer Dynamic 770 pro + fiio e10k amp, i mrzi me da ih namestam pored ovih Kingstonovih sa integrisanim ampom, a razlika u ceni nebo i zemlja. A imam i Panasonic bubice za oko 10 evra.

Da je stavio plafon budžeta, ne bih napisao isto. Nekako odišeš frustom, ali potpun promašaj s obzirom da sam dao kvalitet savet, potkrepljen ličnim iskustvom a i Guglom.

Nije ko da sam reko e od tetke šurak čuo da su dobre na sajmu pa ti vidi :)

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, [BMF]Psycho said:

Ali kako znaš da nemam ni jedne druge? Imam Bayer Dynamic 770 pro + fiio e10k amp, i mrzi me da ih namestam pored ovih Kingstonovih sa integrisanim ampom, a razlika u ceni nebo i zemlja. A imam i Panasonic bubice za oko 10 evra.

Da je stavio plafon budžeta, ne bih napisao isto. Nekako odišeš frustom, ali potpun promašaj s obzirom da sam dao kvalitet savet, potkrepljen ličnim iskustvom a i Guglom.

Nije ko da sam reko e od tetke šurak čuo da su dobre na sajmu pa ti vidi :)

On 12/28/2017 at 10:40 PM, manager said:

dajte preporuke za neke slusalice...
sluzile bi mi za igre i tako to.. nista spektakularno, amaterski :)

ne znam, niti sam na to ciljao.. ciljao sam na tvoj glup odogovor ako si uopste i procitao pitanje... od toga da je najbolji odnos cene/kvaliteta pa do toga da za amaterske sluske treba dati 110€. ne moze biti kvalitetan odgovor kad se ne uklapa u ono sto je trazeno. i ne, nisam isfrustriran

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Kole said:

pusti ti preddochek, nego reci koji narodnjaci dolaze u brisel za novaka i u koji klub?

jer svi znamo da neces itji u dzhamiju nego na poselo! =oD

Nema ::) 

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

On 12/26/2017 at 1:28 PM, Lucky said:

Odlična igra, realno ... sećam se i "revolucije" koju je uvela kada se pojavila ali činjenice i da kod mene nije radila, pa sam morao da idem kod @AlexG da je "obrnemo" :)

A ja sam uvek imao lošiji komp od Lakija, pa ni sada nije jasno zašto je samo kod mene radila :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...