Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

9 minutes ago, tortky said:

Skroz si nezahvalan, oni se iscimaju i odobre ti kredit unapred, a ti tako.

Ruku na srce, 3x nedeljno me zovu iz Đaniralija da mi nude životno osiguranje. Blokirao sam im broj ofc ^_^

jel si im tražio da te skinu sa liste? ja jesam i nekim čudom posle toga me više ne zovu. možda slučajnost.

ali me uredno i dalje zove @togFU da mi čestita rođendan kad mu vreme nije, tipa u junu.

2 minutes ago, Dule_smor said:

Kad smo kod tog zvanja da bustujem i ja malo kontent. Kevu stalno zovu na fiksni ovi telemarketing idioti i nude joj neke gluposti da kupi, ne mogu da verujem da to jos postoji. 

ah to je posebna kategorija, onih sa "besplatnom večerom" ili "servisom klime". nas redovno zovu na redakciju jer je prostor od neke matore žene a neko im je prodao telefonski imenik sa podacima ili šta god i onda zovu samo 60+.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Lucky said:

šta se sve nudi na tržištu nije ni to nerealna opcija pošto ono za šta traže pare i nije bolje od kartonske kutije.

Uvek je bilo sramotno kakva ponuda postoji ali sada mi se čini da je izbor znatno manji u odnosu na pre dve godine kada sam poslednji put ovo radio.

59 minutes ago, voodoo_ said:

Uvek možeš da uletiš u kredit ko budala u kredit :tf:

Šalim se, ne možeš, na primer ako si sam svoj gazda što kažu na fejsbuku, ne daju zelenaši

U tu avanturu još uvek nemam želju da se upustim, a i kosi se sa mojim planom za budućnost. :v

.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, jasamnepismen said:

Uvek je bilo sramotno kakva ponuda postoji ali sada mi se čini da je izbor znatno manji u odnosu na pre dve godine kada sam poslednji put ovo radio.

U tu avanturu još uvek nemam želju da se upustim, a i kosi se sa mojim planom za budućnost. :v

možda ti je samo termin problematičan, ipak je sad relativno skoro bio početak školske godine itd, pa su se izdali stanovi za studente.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Lucky said:

jel si im tražio da te skinu sa liste? ja jesam i nekim čudom posle toga me više ne zovu. možda slučajnost.

ali me uredno i dalje zove @togFU da mi čestita rođendan kad mu vreme nije, tipa u junu.

Ima po nekom sad zakonu, valjda o zastiti potrosaca, da kada eksplicitno kazes da te ne zovu vise ne smeju inace im je zaprecena kazna. Ja znam da sam tako pokusavao da se otarasim bas ovih Togfuovih iz Dormea (neki proizvodi su im stvarno ok ali ne zelim da me zovu sa ponudom da kupim dusek i dobijem "besplatno" putovanje u Italiju) i na kraju sam nasao koji je to clan zakona i poslao im mail sa obavestenjem da me vise ne zovu inace cu ih tuziti a zaprecena kazna je tipa nesto milion dinara i samo je stigao odgovor "Hvala, necemo vas vise zvati" i nikad vise nisu zvali. Kapiram da se banke/osiguranja jos revnosniji po tom pitanju. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Zwerko said:

Ima po nekom sad zakonu, valjda o zastiti potrosaca, da kada eksplicitno kazes da te ne zovu vise ne smeju inace im je zaprecena kazna. Ja znam da sam tako pokusavao da se otarasim bas ovih Togfuovih iz Dormea (neki proizvodi su im stvarno ok ali ne zelim da me zovu sa ponudom da kupim dusek i dobijem "besplatno" putovanje u Italiju) i na kraju sam nasao koji je to clan zakona i poslao im mail sa obavestenjem da me vise ne zovu inace cu ih tuziti a zaprecena kazna je tipa nesto milion dinara i samo je stigao odgovor "Hvala, necemo vas vise zvati" i nikad vise nisu zvali. Kapiram da se banke/osiguranja jos revnosniji po tom pitanju. 

Baš sam juče pričao sa Kurgijem, imao je sličan problem, ali je on iskopao da to nekako ima veze sa Ratelom, nemam pojma kako, pa se žalio i njima i onda su ga uspešno skinuli sa liste.

Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Kontrolor BusPlusa M. A. zadobio teške povrede glave u napadu koji se dogodio na liniji 18, na stajalištu SC Eko u naselju Braće Jerković.

Do nezgode je došlo nakon što je kontrolor rekao putniku da napusti vozilo jer nije imao voznu ispravu. Putnik je, prilikom izlaska, počeo da udara kontrolora po glavi, prilikom čega je on pao i udario glavom o beton, nakon čega je počeo obilno da krvari. 

Vozač autobusa je nakon toga pritisnuo panik taster i sačekao na stajalištu vozilo Hitne pomoći. 

Policija traga za počiniocem, a kako se navodi, ovo je 21. napad na kontrolore ove godine.

 

koji li je odnos - kontrolori bogovi ili nadrndani putnici.

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, LESkOpoz said:

cekaj cekaj, znaci kada vozac pritisne "panik taster", odmah stize hitna na lokaciju? A verovatno i policija?

Haha, kakva laz.

mislim da je to valjda onaj njegov na busplusu poziv u pomoć, a i vidiš da nisu rekli da su odmah došli nego da je "sačekao na stajalištu" :) ko zna koliko su čekali :)

Link to comment
Share on other sites

JE BI DAKIJA

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...