Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

6 minutes ago, alfa said:

giiiiistro

 

nego Dobly, kada ce NBS izaci u susret ljudima u Srbiji da zarade preko interneta? Da mogu slobodno da kupuju/prodaju preko aplikacija? Da pogleda malo regularnog coveka, umesto samo bogatune?

ovi netačni i nadasve maliciozni komentari imaju za cilj da zamagle izvanredne rezultate koje smo ostvarili na svim poljima!

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Debeli said:

ovi netačni i nadasve maliciozni komentari imaju za cilj da zamagle izvanredne rezultate koje smo ostvarili na svim poljima!

Skidam kapu za fejk jacanje dinara i vracanje dela duga, ako je to uopste bio plan... mada to onda verovatno znaci i da ce dinar rapidno da oslabi, tj posle izbora do kada treba da se nakockaju plate na ~400e :c

 

A za ovo prvo sam ozbiljan. Pa jebem mu mater, toliko se drvi o tom IT-u kao udarnoj pesnici i ne znam sta vec, a neke elementarne stvari ne mogu da se obezbede zato sto se stite Miskovici i slicni.

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

pretpostavljam da je to bio plan. na kursnoj razlici će penzioneri da dobiju po 5k dinara.

ovo drugo, u vezi sa poslovanjem... veći problem je poreska, koja ima srednjovekovna shvatanja ekonomije, nego NBS. mislim, mi smo krivi što banke deru narod, nismo dovoljno proaktivni tu, da tražimo da se menjaju propisi da preuzmemo odgovornost (a ko danas trči da preuzme odgovornost), ali nismo odgovorni za poslovnu klimu. tojest, odgovorni smo samo za stabilnost monetarnog i finansijskog sistema.

mislim da nije problem da kao preduzetnik primaš devizne uplate. banke deru prinudnim otkupom deviza (a to im zakon ne samo omogućava, nego ih i obavezuje na svođenje na dinar), ali nije onemogućeno. rešenje bi bilo na primer da se ograniče kursne razlike između kupovnog i prodajnog, jer imamo oligopolsko udruživanje...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Lucky said:

"Crni petak" je izgleda postao ozbiljna stvar kod nas, i dalje mi je mega smešno kada vidim da neko zapravo piše "Crni petak akcija".

Kod nas je uvek bio ozbiljna stvar! :D

Iz godine u godinu sve više kompanija se priključuje, međutim zna se ko je bio možda i prvi u Srbiji (prvi put 2013. god), i ko ima domen www.crnipetak.rs ! :D

mada vidim da mnogi daju fazon max. 20% popusta i to im je kao crni petak, al' ok, nije loše.

 

Ove godine su tržni centri dosta fokusirani na crni petak, kao nikad do sada, pa zato cela priča ove godine deluje ozbiljnije.

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, togFU said:

Kod nas je uvek bio ozbiljna stvar! :D

Iz godine u godinu sve više kompanija se priključuje, međutim zna se ko je bio možda i prvi u Srbiji (prvi put 2013. god), i ko ima domen www.crnipetak.rs ! :D

mada vidim da mnogi daju fazon max. 20% popusta i to im je kao crni petak, al' ok, nije loše.

 

Ove godine su tržni centri dosta fokusirani na crni petak, kao nikad do sada, pa zato cela priča ove godine deluje ozbiljnije.

Videh da Mastercard čak nudi 20% popusta dodatnih kad plaćaš njihovim karticama na već tih sniženih 20% tako da se neke stvari zapravo mogu i nabaviti dosta povoljnije nego inače, ako je nekome nešto potrebno od stvari.

Link to comment
Share on other sites

Momci i momci,

U subotu 2.12.2017. u dvorani Apolo u Pancevu slavim 15 godina DJ-inga, i bilo bi carobno da i rur ekipa prisustvuje ko nije matora lenja drtina da dodje

Apolo je vrhunski prostor za 500 ljudi, vredi posetiti :D

23674904_10214353499606702_1887352181087


Ulaz smesno, 200 din pre 12, posle 400

Da se prisetimo kako smo nekada rejvali!

Link to comment
Share on other sites

Danas sam saznao za novi nivo "carevanja" lokalnih kradljivaca ... ortak živi u zgradi, i u ulazu imaju ogromno ogledalo, recimo da je dimenzija  5 metara u širinu sa jedno 2 metra u visinu, u nekom debelom ramu ... sigurno nije baš lako.

naravno, noćas su neki likovi došli i ukrali to isto ogledalo, niko ništa nije čuo, niko ništa nije video :))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...