Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

On 11/19/2017 at 2:50 PM, Debeli said:

 

kačiću vam ovde slike Slavije, redovno, da se vidi kako "znalci" dovode u red Beograđane za njihove sopstvene pare.

najveći trip za sada kod slavije mi je kad ideš nemanjinom na gore ka slaviji i kada skroz leva traka prosto nestane u jednom trenutku, bez bilo kakvog obaveštanja i signalizacije bilo kog tipa.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Lucky said:

najveći trip za sada kod slavije mi je kad ideš nemanjinom na gore ka slaviji i kada skroz leva traka prosto nestane u jednom trenutku, bez bilo kakvog obaveštanja i signalizacije bilo kog tipa.

dada ovo je ozbiljna retardacija, neko ce se  zaleteti i upropastiti ili sjebati nekog drugog ni krivog ni duznog

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Lucky said:

najveći trip za sada kod slavije mi je kad ideš nemanjinom na gore ka slaviji i kada skroz leva traka prosto nestane u jednom trenutku, bez bilo kakvog obaveštanja i signalizacije bilo kog tipa.

najveći trip će da bude kad prorade semafori po obodu kružnog toka.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Debeli said:

najveći trip će da bude kad prorade semafori po obodu kružnog toka.

Onaj sa makenzijevom pre svega. Živo me zanima kako će to pomoći smanjenju gužve u tom delu :)

7 hours ago, FATA said:

dada ovo je ozbiljna retardacija, neko ce se  zaleteti i upropastiti ili sjebati nekog drugog ni krivog ni duznog

Već vidim neke koji se penju na ostrvo u pola noći. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Lucky said:

"Crni petak" je izgleda postao ozbiljna stvar kod nas, i dalje mi je mega smešno kada vidim da neko zapravo piše "Crni petak akcija".

ceo dan juce me bombarduju poruke na telefonu oko toga,preko 10 komada sigurno,znam i puno njih koji idu za bugarsku i popust od 80 %,bas je zazivelo izgleda

Link to comment
Share on other sites

Наравно код нас је то го курац. Сада гледам сајт Ушћа нпр, попусти 20%, значи регуларна акција коју дају с времена на време, ништа значајно, што је и поента Black Friday-а. Штекаре.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...