Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

 

5 minutes ago, Dule_smor said:

Hehe...a ovo za kruzni tok, pa valjda je normalno da moras da se prestrojis lepo pri iskljucenju, to sto "beogradjani" ne znaju da voze je druga stvar

kačiću vam ovde slike Slavije, redovno, da se vidi kako "znalci" dovode u red Beograđane za njihove sopstvene pare.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Radim za amerćku firmu, i svi znaju eng i ovako pa me lenjost sprečava da parlam. Znamosnovno snalazenje :) 

Došao sam do avoir i etre i sad sam math lady

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Vlada_ said:

DPLRZ24XUAEBTtf.jpg

 

neki lik na tviteru bezuspesno sakrio ime naseg omiljenog forumasa 

Imam ga na FB, a i relativno cesto se srecemo.
On je stvarno dobar momak, nema tu sta, ali majko mila koliko se proserava na internetima i pokusava da prosipa "pamet", bukvalno me stomak zaboli. 

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

marmen je skolski primer neobrazovane kerine koja je umislila da je pametna zato sto ume da cita.

imao sam s njim priliku da "diskutujem" o vakcinama, on je naravno protiv, ali suocen s argumentima kao nije protiv nego jos uvek kao istrazuje. na kraju sam posle niza argumenata i linkova morao da mu kazem da je glup i da pusi kurac, a on meni odgovara kako vidi da i dalje nisam odmakao od rur argumentacije iako sam mu bukvalno u 10 postova iznosio argumente. 

on je za farmu materijal savrsen.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...