Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

4 hours ago, Debeli said:

Hong Kong nema granicu sa Kinom, druže Zverko, kao što nema granice između Srbije i Kosova.

Ima granicu, naravno. Imas futian port, lok ma chau (huanggang) , lou hou checkpoint itd.

4 hours ago, Dende said:

Osim ako ne ides u radni logor, zasto (si depresivan)?

Zato sto me ostavila, sto vise nemam svrhu u zivotu, sto ne znam za koga se trudim :/

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, ImbaQQ said:

Ima granicu, naravno. Imas futian port, lok ma chau (huanggang) , lou hou checkpoint itd.

Zato sto me ostavila, sto vise nemam svrhu u zivotu, sto ne znam za koga se trudim :/

to je administrativna linija, ne granica.

:)

bolje što te ostavila, zamisli da je ostala s tobom, koliko bi onda najebao...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

man the fuck up!

2 minutes ago, Zwerko said:

Reci to svim onim kinezima iz Kine koji bi vrlo rado došli malo u Hong Kong da bleje :)

ipak, granica je granica, moj Zverko, zamišljena linija koja deli dve međunarodno priznate države, a ovo nije granica. 

a te spinove ostavi za UPT.

:)

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, ImbaQQ said:

Bez pasosa ne mozes da predjes, bio ti srbin, kinez ili gradjanin hong konga. 10 dana nisam jeo kako treba, bolje da me nema.

ima dobre hrane HK za razliku od kine, jedino ako si u fazonu da ti se ne daje 15€ za obrok?

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

On 11/9/2017 at 9:25 AM, fatboy said:


Burgerhouse je losha fora sa tim njihovim burgercicima velicine slanih krekera.  U Intergalaktiku barem imate konkretne varjante posle kojih niste ponovo gladni za sat vremena.

Btw, meni nekako najbolje u prolazu kad pokupim cika miletov pljesak od 300 ili 500g dole kod Stilgara, puno srce/pun stomak  (oo)

Dogodilo mi se pre neki dan da sam otišao tamo i ovaj deda što radi (ali nije gazda, a nije ni tetovirani sin očigledno) kaže da im je nestalo mesa pre sat vremena i nemaju više da naprave nove pljeskavice. Nisam verovao da tako nešto može da im se dogodi.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Kevin said:

cao laki :D

jel mozes da nam das neko zvanicno saopstenje zasto ne mozemo da dobijemo pluseve i minuse? :)

Ćao Kevine,

Nema zvaničnog saopštenja! Tamo sam negde napisao da ćete ih imati kad ih toliko želite, i biće! Samo je potrebno malo vremena!

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Lucky said:

Ćao Kevine,

Nema zvaničnog saopštenja! Tamo sam negde napisao da ćete ih imati kad ih toliko želite, i biće! Samo je potrebno malo vremena!

Za najvise 2 godine :D

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, tortky said:

Playback devices -> HDMI Output -> Set as Default.

različak svima <3 <3

Ako to neće, onda Control Panel -> Sounds -> Change System Sounds -> Playback > selektuješ HDMI -> Set as Default.

sve to sam vec probao,kako prebacim da zvuk bude na tv-u,tako se isti izgubi,onda kad i vratim na komp ni tu nema zvuk pa moram da pustim stream ponovo,ne razumem ovaj bug,nisam ga imao dok nisam odradio onaj scalling u catalistu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...