Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

1 hour ago, alfa said:

Onda mozemo spikati o nekim advans topicima, cisto da ricujete top flejvor.

Pisem posle, ako dobijem neki NBS task i ako me ne bude mrzelo, bmk igraonica plusi za sve, minusevi kurac za Vicu!

fixed

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Lego baisée

@burgeri

kućni burger može da bude imba ali za 500 kinti u intergalacticu biraš kakav oćeš, za 800 možeš da ozbiljno naškodiš sebi, dok pokupuješ junetinu, čedar, zemičke, pa dok sve to spremiš sa, lupam, slaninicom i nađeš bbq sos koji voliš, da ne pominjem da kod nas ne možeš da nađeš halapenjo u turšiji (možda ovi koji se razumeju u distribuciju mogu da pomognu) serious business spremanje krštenog domicilnog burgera nije za kad si gladan i jede ti se burger odma sada odma. Naručiš telefonom, za 15-30 minuta si u intergalacticu i zadovoljno grokćeš kroz veliki multiverse koji ćeš posle da se kuneš da nećeš više

 

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dule_smor said:

taj intergalactic je precenjene, onaj kao veliki burger je manji od obicne pljeskavice na drugom mestu...makar tako je bilo pre godinu-dve kad sam bio...da se razumemo, ne kazem da nije ukusan i sve, ali velicina/cena odnos bas i nije neki

Ali ako mi se jede burger sigurno neću da uzmem za 200 kinti đačku pljeskavicu ili karton u mcDonaldsu, mislim, o burgerima pričamo a ne o minmaxovanju masa*kalorije/pare da ostane više keša za cirku ?
Ono, za cenu normalne pljeskavice uzmeš pola kile svinjske plećke i glavicu kupusa i imaš ručak za nedelju dana ?

Jeste mali premali, veliki je taman, dupli veliki su previše, al halapenjooooo

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Zavisi šta hoćeš. Meni je recimo i dalje najbolji onaj Submarine u Kralja Petra, ali tamo da se najedeš ti treba brat bratu 1.000 dinara po osobi minimum. Za te pare odeš u neku pečenjaru i odvališ se od mesa :) Ako na burgere gledaš kao na zamenu za pljeku onda se svakako ne isplati. Meni je recimo Intergalactic u tom smislu ok neki balans između cene i kvaliteta kada govorimo o burgerima. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Dule clan Biblioteke :D

Iima rebara gde hoces, al nisu spremljena na ovakav način. Ova su marinirana, začinjena, meso se samo skida sa kostiju. Nije samo rostiljano.

IGu pise na sajtu u meniju da imaju i rebarca sa Jack Danielsom, pa pretpostavljam da su vrlo slicna, takv asam jeo. Prekrdana su

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Čamuga said:

intergalatic je lul za ove

#1 https://www.instagram.com/burgerhousebh/?hl=en


Burgerhouse je losha fora sa tim njihovim burgercicima velicine slanih krekera.  U Intergalaktiku barem imate konkretne varjante posle kojih niste ponovo gladni za sat vremena.

Btw, meni nekako najbolje u prolazu kad pokupim cika miletov pljesak od 300 ili 500g dole kod Stilgara, puno srce/pun stomak  (oo)

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

pokvario se - bar poslednji put kad sam jeo (~2 god) - nije deda vise radio vec tetovirani momak (sin?) i bile su preslane pljeskavice

Burger haus je fenomenalan - sto se velicine tice, jebiga. Nema vise DRUGA TITE!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...