Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Nije baš, ja sam Vesića sinoć gledao na tv gde je rekao da je Brankov most nešto do sredine decembra, ali će i tada ostati zatvorena žuta traka u pravcu ka gradu do proleća jer će morati još nešto da rade, tako da je Brankov još neko solidno vreme sa 4-5 traka samo. A 16. novembar je pomenuo kao rok za Slaviju, Bulevar Oslobođenja i Ruzveltovu ako sam dobro sve popamtio. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

setao sam pre neki dan memori lejnom i setio se kad je dule bio valjda nesto u biblioteci, pa smo uzeli svi da se zajebavamo kako cesto odemo u "biblioteku" i procitamo po koji "strip", gde je bilbioteka bila kafana, a strip pivo

i onda je dosao mohi i nije skapirao lozinku i popizdeo na sve

good times

Link to comment
Share on other sites

kad smo kod mohija koji nije skapirao i popizdeo, setih se ovoga :DDDD

 

12:20 Dobrivoje • http://www.njuz.net/paypal-u-srbiji-od-1-septembra-vlada-osniva-novu-agenciju-za-otvaranje-naloga/
12:20 @traktori • !!!!
12:20 @traktori • TO TI PRICAM MATORI
12:55 • Dobrivoje [~Doca@cable-89-216-157-158.dynamic.sbb.rs] has quit IRC
12:58 @mohican • Naime, na tenderu će Western Union biti proglašen za zvaničnog posrednika. Tako će korisnici prilikom plaćanja Pejpalom, račun koji im stigne na email u štampanom obliku odneti na najbliži šalter Western Uniona u bilo kojoj pošti ili banci. Posle provere identiteta i boniteta dužnika, novac će uz 26% provizije biti poslat vašem PayPal prodavcu.
12:58 @mohican • lol
12:58 @mohican • mrtvu vam majku jebem
12:58 @mohican • da vam jebem
12:59 @mohican • i
12:59 @mohican • Ukoliko se radi o većim sumama novca, preko 37 evra, transakcija će biti poslata Poreskoj upravi i Upravi za organizovani kriminal,
13:00 @mohican • Ovaj uspeh Vlade Srbije naišao je na unisono oduševljenje stručne javnosti
13:00 @mohican • aaaaaaaaaaaaaaarghggghghg
13:09 shoosh • mohi
13:09 shoosh • to je vest sa njuz-a
13:09 shoosh • calm down
13:10 svinja_ • ahahahah
13:10 svinja_ • mohi veverica

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...