Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

navatao me sinoc pandur na parkingu iza mekdonaldsa u pola 1 ujutro kako ulazim kroz jednosmernu.

kaze da cu morati kod sudije za prekrsaje da mi odredi kaznu al me je samo zapisao u tefeter i to je to. nikakvi izvestaji i gluposti. jel to stvarno ide tako pa sad cekam plavu kovertu ili je pokusao da mi proda fazon da bi mi uzeo pare?

Link to comment
Share on other sites

bas cu da procitam to.

vico u novom sadu. mekdonalds kod zeleznicke stanice. po novom sadu ih ima nenormalno po ceo dan i stoje samo gde se prave prekrsaji. kad neko prodje formulom preko mosta slobode sa 190 onda ih nema.

bas je bezobrazno bilo. bukvalno je bilo najnebitnije mesto u gradu u tom momentu a prekrsaj sam napravio tako sto sam usao na parking na mestu na kom je izlaz. jednosmerni deo je prakticno 3 metra.

Link to comment
Share on other sites

http://www.paragraf.rs/propisi_download/zakon_o_bezbednosti_saobracaja_na_putevima.pdf

clan 322

Verodostojna isprava kojom se dokazuje izvršenje prekršaja, jeste u smislu ovog zakona:

1) video ili foto zapis na kome se jasno mogu videti: vozilo kojim je izvršen prekršaj, registarski broj tog vozila, i bitna obeležja prekršaja,

2) tahografski uložak ili drugi zapis sa tahografskog uređaja,

3) zapisnik o izvršenoj kontroli učesnika u saobraćaju sačinjen u skladu sa Zakonom o opštem upravnom postupku,

4) zapisnik o izvršenom uviđaju saobraćajne nezgode, odnosno uviđajna dokumentacija,

5) zapisnik o nadzoru izvršenom na osnovu ovog zakona,

6) zapisnik o izvršenom kontrolnom tehničkom pregledu,

7) zapisnik o izvršenom merenju mase i osovinskog opterećenja,

8) izveštaj o analizi krvi i/ili drugih telesnih materija na sadržaj alkohola i/ili drugih psihoaktivnih supstanci u njima.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, togFU said:

i? jerste li se "dogovorili" ?

btw Želim vam super Sredu.

fascinantno je koliko zapravo ta priča sa blog postovima i dalje pije vodu i ljudi pristaju na takve stvari.

najcrnje je što ima i ovih što će "da plate" ali ima i onih koji se javljaju u fazonu "e mi pišemo blog post ajde kao da okačite, biće skroz strava". Ne mislim nužno kod nas, nego inače i globalno po internetu.

Link to comment
Share on other sites

mislim da si omanuo post na koji si mogao da nakačiš taj quote, ima ih toliko u moru mojih postova!

jutros sam u 7 sati išao tamo smederevskim i ustaničkom i već tada je bila gužva, krenuli ljudi bukvalno 30 min ranije na posao otkad su ovi haosi na ulici, pre je oko 7 bila milina, nigde nikoga.

Quote

 

Slovačka policija privela je u utorak 72 radnika, među kojima i dvadesetak Srba. Razlog za privođenje su navodno lažni ugovori o radu, saznaje B92.net.


 

valjda je sa @Astora sve u redu!

Link to comment
Share on other sites

nego, jel postoje ikakve najave gradskih vlasti kada planiraju bilo kakav završetak radova po ovim glavnim ulicama ili je sve TBA? 

prosto, da znam da li da računam na novu godinu, proleće naredne godine, šta li?

u protekla dva dana sam išao nešto po gradu prvi put posle x vremena, i ono, gužva na plavom mostu u 21h uveče ili u 22h na autokomandi i slični fazoni mi stvarno nisu prihvatljivi :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...