Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

On 10/4/2017 at 3:48 PM, f4ts0 said:

meni su hakovali amazon acc i primenili mi mail na robb_hutchinsons@yandex.ru

Srecom kartica je netaknuta, verovatno su hteli da isfarmuju gift karte. Sad kako su uspeli, nije mi jasno, phishing mailove ne primam, a koristim MAC a na nejmu "nema virusa".

Plus imam antivirus antikurac koji mi je cisco IT instalirao

Busted :D

Mali gospodin je ulazio na amazon na kucnom kompu i logovao se sa mojim mailom i pokusavao par passworda dok nije pogodio (stvarno imam 4 passworda koje svugde koristim :D ) i tako je vec par mesesci nasladjivao se sta da mu kupim i mastao :(

U medjuvremenu nam je i wow acc bio "KOMPROMITOVAN" verovatno ima keylogera ili tako nesto

Ko je u toku, jel ima neki ok free antivirus ovih dana?

Edited by f4ts0

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ima, zove se kaiš lel

Sent from my NEM-L21 using Tapatalk

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, shw. said:

Ima, zove se kaiš lel

Sent from my NEM-L21 using Tapatalk
 

Pa necu da ga bijem jer gleda sta ce tatko da mu kupi ako dobro uradi kontrolne :D

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

tako ti je na zapadu, kucni komp, poslovni mac (jer mac nije obican komp) i jos jedan mac jer sam gastos. sve to zato jer je prosecan iq u srbiji 80, a sve sto valja i ima iq preko 80 je otislo hehe

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, f4ts0 said:

tako ti je na zapadu, kucni komp, poslovni mac (jer mac nije obican komp) i jos jedan mac jer sam gastos. sve to zato jer je prosecan iq u srbiji 80, a sve sto valja i ima iq preko 80 je otislo hehe

Ja imam desktop, žena ima i laptop i desktop, jedno od ta dva će za koju godinu postati dečiji komp, ali nikad ikad ne planiramo uspostavljanje "kućnog kompa" gde će svi da čitaju svačije mejlove i loguju se na Amazone i slično :)

Možda ako prebacimo trocifreni IQ!

Link to comment
Share on other sites

ali da li si to oduvek imao, ili tek sad kad si zaradio dosta, zivot roman pise??

Sem toga promasio si root cause, malisa genralno jedini koristi kucni komp (jelena samo ponekad samo za wow eskalacije), prosto posto zna moj email, kucao je email i moja 4 passworda, treci je radio i onda je mastao o horadma robloxa koje cu mu kupiti :D

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

1. zato sto sam < 80

2. Nakon 4 godine konstantnog virenja sta kucam, prisluskivanja, gledanja u prste, citanja sa usana i konstantnog smora "a koji je to password", sta cu rekao sam mu jedana posto se sva 4 sastoje iz delova A i B, a A je isti za sva 4, cim je saznao pattern za 2 B dela, pogodio je i druga dva.

3. CSB jelde!

istina, za posao i inteza ebank imam druge passworde, idem na 85

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...