Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

na registracionoj formi za Spotify postoji i jebeni "non-binary" kao opcija za pol, svaka cast SJW krelcima
Ja sam nedavno popunjavao neku feedback anketu za proces dobijanja vize i prvo pita pol a pored dva standardna ima još dve opcije: "other" i "I wish not to specify". A onda kad upises muski ti izbaci sledeće pitanje: "Is this the gender you were assigned at birth?" :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

On 8/2/2017 at 2:13 PM, [BMF]Psycho said:

Hvala bratu nickwoodu! Ja nekako ostao u ranim 2000tim pa šiljim pišicu na skidanje svega (osim igara), a realno iam vremena da slušam muziku samo u kolima k i sa posla.

^qft, plus bih se ja iskreno sam osećao kao moron da plaćam gomilu tih streaming servisa. Bez uvrede svako kome plaća, ali gledam kolege koji plaćaju Prime, Netflix, Spotify, PS/Xbox online, plus net i mob i samo na te servise ti ode solidna para mesečno, a realno posle početnog hajpa u prva 2,3 meseca, kasnije ćeš mnogo mnogo manje koristiti svaki od njih. Just my 2 cents

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, FATA said:

Treba mi mala pomoc oko editovanja slika.. Zavrsio bih sam sve, ali obzirom da sam Iranu i da nemam pristup lapu/desktopu od toga nema nista. 

Castim klopu po izboru po povratku dokle god nisu jastozi, pohovani tartufi u kitovom kavijaru ili 5 koleno krava kojima je betoven svirao dok su pasle travu na alpima! :-) Bilo bi super ako bi se neko od starijih clanova javio ili neko ko me zna jer bi bilo lakse u ostvarivanju ove zamisli! Poy o/

ali šta treba da se edituje? :)

 

20 hours ago, sttevann said:

A zasto ne koristite free spotify?

Da, ponekad uskoci poneka reklama, ali sve ostalo na desktop app je isto kao i za placenu, samo ne mozes da skidas pesme. 

Na mobile ima vise ogranicenja, ali i to ne smeta bas bas puno.

a jel isti kvalitet pesama ili spuste, kao na deezeru?

5 hours ago, Highl1 said:

^qft, plus bih se ja iskreno sam osećao kao moron da plaćam gomilu tih streaming servisa. Bez uvrede svako kome plaća, ali gledam kolege koji plaćaju Prime, Netflix, Spotify, PS/Xbox online, plus net i mob i samo na te servise ti ode solidna para mesečno, a realno posle početnog hajpa u prva 2,3 meseca, kasnije ćeš mnogo mnogo manje koristiti svaki od njih. Just my 2 cents

pa dajte onda odakle skidate mp3jeve, sve što sam ja pre koristio je zamrlo.

Link to comment
Share on other sites

@Lacky:

Meni usenet i dalje šljaka solidno, ostalo torrent/YT/SoundCloud i taman

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Lucky said:

a jel isti kvalitet pesama ili spuste, kao na deezeru?

 

Mislim da je isti. Plus, ako je vec besplatan, ne kosta nista da probate :)

Na desktop (ubuntu) verziji nema nikakvih ogranicenja, sem povremenih reklama.

Na mobile(android) verziji :
-ne mozes da biras pesmu, nego idu random (iz liste koju si pustio).

-povremeno reklame

-ne mozes da vratis na prethodnu pesmu niti da premotas napred

-mozes skip na sledecu pesmu samo x puta dnevno (mislim da je oko 10 puta, nisam siguran).

To je ono sto sam ja zapazio, koristim ga ovako vec 6+ meseci, kreirao svoje liste, lajkovao gomilu (1000+) pesama, tako da najcesce slusam tu mix listu.

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, sttevann said:

Mislim da je isti. Plus, ako je vec besplatan, ne kosta nista da probate :)

Na desktop (ubuntu) verziji nema nikakvih ogranicenja, sem povremenih reklama.

Na mobile(android) verziji :
-ne mozes da biras pesmu, nego idu random (iz liste koju si pustio).

-povremeno reklame

-ne mozes da vratis na prethodnu pesmu niti da premotas napred

-mozes skip na sledecu pesmu samo x puta dnevno (mislim da je oko 10 puta, nisam siguran).

To je ono sto sam ja zapazio, koristim ga ovako vec 6+ meseci, kreirao svoje liste, lajkovao gomilu (1000+) pesama, tako da najcesce slusam tu mix listu.

isto je i na dizeru, mobila verzija je baš osakaćena, ali je na desktopu smanjen kvalitet a sad su i to "pokvarili dodatno" time što ti random pušta pesme koje hoće u sred plejliste.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Lucky said:

isto je i na dizeru, mobila verzija je baš osakaćena, ali je na desktopu smanjen kvalitet a sad su i to "pokvarili dodatno" time što ti random pušta pesme koje hoće u sred plejliste.

Youtube i Jdownloader npr, ako ti se cima

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Zasto ja ne placam spotify :

1. Tezak sam na pare hehe
2. Ovako, kad mi je bio grace period histericno sam pravio liste, pa onda slusam pa premotavam, pa preskacem pesme, pa promeni listu, vrati i tako, tipicno histericno ponasanje od zasicenosti informacijama. Posle na free, sam mi pravi liste, sam pusta, nema premotavanja, samo 10 puta skip, povremeno reklama (ali next 30 minutes free thanks to the folowing sponsor sa sve brit akcentom) -  mnogo mi je opustenije i lepse, nekad me i iznenadi pesmom.

I slozicu se sa hajlijem, netflix placam po automatizmu, i zato sto imam vpn ka mnogim zemljama pa kao mogu da malo imam veci izbor na laptopu. 

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ja placam isto spotify i vrhunski je servis moram priznati

Prvo sam gledao Irce koji svi koriste to i kao gle ovi debili lol

Posle sam skontao i sam da je servis vrhunski za ono sto meni treba, plejliste i trake i sve radi do jaja, tako da mi je skroz kul leglo

Link to comment
Share on other sites

On 8/4/2017 at 0:33 PM, alfa said:

Ako neko hoce da igra Premier League Fantasy (Classic):

 

 

opa, ne posećujem taj topic, debil

@spotify priča:
Jebiga Coko, al jesu debili, po meni isto kao i za Netflix. Ali, pošto nisam neki preterani audiofil, ljubitelj muzike, kako god, daću moj take samo za Netflix. Prvo, apsolutno nemaš sve serije/filmove koje bi da gledaš, i treba ti par tih sličnih servisa, barem Netflix i Prime. Drugo, postoje do jaja pederske fore sa onim isticanjem sadržaja, tj nešto moraš da gledaš u tačno određeno vreme, ili češ ga platiti posle dodatno. I treće, šatro 4K, kad 95% sadržaja nije u 4K, a reklamiraju ga. Bez VPNa je još veći kurac, jer npr House of Cards je na datumu launcha dostupan u USA, a nije u Nemačkoj, što znači da ti treba i plaćeni VPN pride.
Sa druge strane, news ti je 12$, može da ga šeruje do 4 čoveka, a imam nzbget i sonarr da mi sami skidaju serije koje gledam na komp, u rez koju ja hoću, gde samo uveče treba da strimujem na tv sa kompa gde furam news kad mi se nešto gleda. Plus, pored filmova i serija, tu imam i igre, i knjige, i muziku, i pr0n, za fakin 3$ mesečno, i minimumom cimanja. Možda je lakše smarati se sa Netflixom, ali bih razmislio da ga platim samo da ono što hoću ovako da gledam (a to je plafon film nedeljno i 5-6 serija koje se menjaju) imaju na tom jednom servisu, a nije. I ja opet nemam neke nerealne želje, npr da trenutno gledam ono što je sad u bioskopu, nego ono što je dostupno kao 1080p scene rip, znači nešto što bi trebalo i da bude na Netflixu, ali veoma često nije. 
Druga priča je što stranci imaju naviku plaćanja tih pretplata za sve, i ne misle o tome. Moje kolege plaćaju npr kartu za voz/metro, od 100e mesečno, a dolaze npr skoro svaki dan na posao autom, a idu vozom samo kad ostaju u gradu da cirkaju (što je plafon jednom sedmično). Isto, svi imaju predrkane pakete za mob, iako kući i na poslu furaju WiFi, pa tako npr plaćaju po 40, 50e za 2/3 GB LTE mesečno (jer su veći provajderi papreno skupi u Nemačkoj), iako pričaju maks sat, dva i potroše plafon 300-500 MB. Plus pretplate za konzolu (koju ne pale), Amazon Prime (jer je smor čekati 2 dana na paket, treba da ga dobiješ sledećeg dana), naručuju stvari za koje mogu da se prošetaju 10 min do prodavnice u toku radnog dana, i tako u krug, svako olomi po jedno 150e u raznoraznim pretplatama koje mu kurcu ne trebaju. A opet, sa druge strane, buniće se ako im veliko pivo koje svakog dana popiju za ručkom skoči sa 3 na 3.5 evra, pa će prestati da piju (da, kod Nemaca na žalost ima mnogo takvih primera)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

jel moze lekar da podnese tu razliku u ceni na primer :tf:

Da da, u pravu si sve ovde za te placene servise, ja drzim netflix samo jer imam vpn. 

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

pa mislim da oseti posle 2 piva, 14og i 15og :tf: 

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...