Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

na macOSu možda, na iOSu ne, jer skoro pa uvek uz app imaš i lokalni SQLite, koji nije u tom folderu, što je i logično, jer mobile app treba negde da čuva svoje podatke, što jelte nije slučaj stalno na desktop OSu, zar ne? 

dalje, Igor je neki MCSE i trt mrt i sl, pa u krajnjem slučaju može da promisli da postoji više varijanti, i šta je mobile, a šta desktop OS. Da ne govorimo o tome da je pitanje da li uopšte iOS 10.3 može da se JB (verovatno ne, jer 10.3 koristi APFS kao fs), i da on verovatno na iPad 2 fura neki stariji iOS koji je JB, etc etc

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

A jeste sqlite apfs fs i jb

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Highl1 said:

na macOSu možda, na iOSu ne, jer skoro pa uvek uz app imaš i lokalni SQLite, koji nije u tom folderu, što je i logično, jer mobile app treba negde da čuva svoje podatke, što jelte nije slučaj stalno na desktop OSu, zar ne? 

dalje, Igor je neki MCSE i trt mrt i sl, pa u krajnjem slučaju može da promisli da postoji više varijanti, i šta je mobile, a šta desktop OS. Da ne govorimo o tome da je pitanje da li uopšte iOS 10.3 može da se JB (verovatno ne, jer 10.3 koristi APFS kao fs), i da on verovatno na iPad 2 fura neki stariji iOS koji je JB, etc etc

slazem se, samo sam bacio semi-macfag trol na ono tvoje vezano za windows i pc :)

 

tako da... krajnja linija Igore: poslusaj milenijalsa, izadji iz postkomunistickih okova i kupi app!

 

 

kad vec zivis u drzavi gde NB radi u interesu gradjana :tf:

Edited by alfa

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

ne bustuješ kontent kako treba

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Highl1 said:

ako imaš app koja ti je instalirana na windowsu bilo gde, da li će sigurno raditi ako je samo prekopiraš na novi PC?
Što kaže Peja, nekad se začudim šta sve pitaš

dosta puta da. Ceo deus je radio na q3 i CS koji se kopirao (folder) sa kompa na komp. znam da je i UT to radio, Q2, wolfenstein...
Mnogo se kurcis pero :D - nisi popio svu pamet ako si otisao u njemacku, otislo je dosta ljudi ;). A tebi i Peji i svakome, svaka cast - ovde sam jos naucio da pametni ljudi dele znanje i ne stide se da pitaju, samo odredjeni tip ljudi se kurci. Dakle, budi lider i pomazi.

@vanja : ma nije do kupovine aplikacija, hteo sam nesto da testiram. A JB mi je must, bez toga necu uzeti ipad (ako ne popravim ovo)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, f4ts0 said:

dosta puta da. Ceo deus je radio na q3 i CS koji se kopirao (folder) sa kompa na komp. znam da je i UT to radio, Q2, wolfenstein...
Mnogo se kurcis pero :D - nisi popio svu pamet ako si otisao u njemacku, otislo je dosta ljudi ;). A tebi i Peji i svakome, svaka cast - ovde sam jos naucio da pametni ljudi dele znanje i ne stide se da pitaju, samo odredjeni tip ljudi se kurci. Dakle, budi lider i pomazi.

@vanja : ma nije do kupovine aplikacija, hteo sam nesto da testiram. A JB mi je must, bez toga necu uzeti ipad (ako ne popravim ovo)

nisam popio svu pamet, ali brate, preteruješ sa glupim pitanjima. Nisi lik koji je juče instalirao Windows da znaš da nije samo kvejk aplikacija, i da se ne kopira i dvaput klikne na .exe. Postoje i registry, i baze, i pizde materine i sl, i valjda malo promisliš pre nego što postaviš pitanje. I jedno je kad imaš pitanje, a drugo je kad te mrzi da potrošiš dva min da nešto pogledaš sam, pa dodješ da postaviš nebulozno pitanje. A uglavnom furaš taj "bmk cs igraonica" fazon kad pitaš nešto, onda ćeš i da dobiješ isti odgovor.

Vića je potpuno u pravu, forum ne liči ni na šta, a upravo zbog ovakvih tvojih postova (a i mojih odgovora ujedno)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pa sad napusticu sahranu, ali CS i Q3 su radili bas ovako - nesto im dll nisu faili (secam se tad da sam se malo i zacudio tome). Malo sam ovo radio na linuxu, znam da tamo nema "dllova", a onda verujem i da je ios jebem li ga neki linux (FREEBSD!! FREEBSD!!) pa reko da pitam.

Forum je ovakav jer su kore clanovi omatorili, prestalo da ih zanima, neki postali prave matore seronje, a od dece leba nema.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ја сам тако лепио сличке на форум мојом неком логиком, док ми нису рекли да тако не може.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, f4ts0 said:

@vanja : ma nije do kupovine aplikacija, hteo sam nesto da testiram. A JB mi je must, bez toga necu uzeti ipad (ako ne popravim ovo)

Onda jebiga... kapiram da moze, ali je drkanje.

I zasto je JB must? Ozbiljno pitam :D

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

komplet pi3, sd kartica, kuciste, ladnjaci za chipove, punjac, kablovi
Napisacu Sony PS 5 na kucistu - ako prodje prodje - eto jeftinog poklona za uspeh u skoli/rodjendan :D

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...