Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

2 hours ago, Lucky said:

Dolazim danas na posao i stoji parkiran beli bmw, al' nije @Tiger21 , valjda je serija 1 kupe, ne razaznajem ih, ali skroz razlupana stakla i hauba i to sve, srča svugde okolo. Ali nije saobraćajka jer je sve drugo netaknuto a i parkiran je - bukvalno kao one slike sa neta. Ili je neka "poruka" ekipe "iz kraja" ili bivša riba :)

C5vH521WMAEYDZB.jpg

src: https://twitter.com/SlobaGeorgiev/status/836481979621195777/photo/1

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, tortky said:

Ovo je trojka valjda, e moj Laki...

ne znam, oduvek sam govorio da ne umem da prepoznajem te BMW-ove, a i Audi, kad izgledaju "isto".

Doduše i ova slika je čudna, ne vidi se sve lepo :)

doduše tek sad vidim na slici ovoj da su mu i gume probušili.

Link to comment
Share on other sites

Sa ulica beograda, mora neko da izveštava kada je pokvarni STB ukinuo omiljenu rubriku u jutarnjem programu sa onim carem koji je slušao probleme sugrađana i rešavao ih :)

Kako beše - gledaćemo da vas slušaju, gledajte da nas slušate, nešto tako! :)

Link to comment
Share on other sites

On 2.3.2017. at 8:47 PM, absolute said:

A kako je hteo da ugrdi lift...postojalo vec u zgradi prazan deo za lift ili neka vrsta teleporta...

:tf:

Lucky studio b material :)

Šatro spolja :) Ima onaj deo sa stepenicama i jedan zid od tih stepenica je staklen i gleda na dvorište unutra - to je bio predlog plana :)

Inače, sigurno znate za moj tradicionalni rant sa proizvodima, gramažama itd. I onda od pre nekog vremena, možda sad već i 10 godina, jogurt od 1L nije više 1L nego 1KG. To naravno nije 1L nego 0,87l ili tako nešto, kada se premeri.

E sad ima "novo crno", nije više ni 1KG nego:

jogurt.JPG

Što znači da kad odeš i kupiš "litar" jogurta, dobiješ jedva 0,8l ili tako nešto.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...