Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

51 minutes ago, killYg0r said:

nikad nece biti bolje u srbiji dok ljudi razmisljaju u tigar i punto kombinaciji :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

TAKOE Kili think big!!!

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, tortky said:

Ne bi bilo loše da prestaneš da pokazuješ kolika si glupa masa baš na svakom koraku?

Tvoji postovi inace pucaju od pameti; 90% postova su ti neuspesni trolovi i sale na nivou srednje skole. Ubodes jednom u 10 puta dobru foru pa ti se ne zalim.
Da ne govorimo o tome da spamujes forum po ceo dan kako bi pokazao drugarima kako si pametan i dobio feedback da jesi. Attention whoring/frust level 1000 :)
Inace imas ignore opciju pa je koristi...

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Santa said:

Vozio wintere 8 godina na astri (samo zimi ofc), prešao barem 60k sa njima. Odlična guma, ako ne tripuješ da si finski reli vozač. 

 

lol brate jel si ti normalan, hoces da ubijes nekoga!

3 hours ago, killYg0r said:

nikad nece biti bolje u srbiji dok ljudi razmisljaju u tigar i punto kombinaciji :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

ovaj kili postao opasan zajebant :D

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

jel moze kora od nara na sulj, mislim da nam je danas prva mesecnica, razmisljam da ga pocastim CHIA SJEMENOM

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Orion telekom promenio poslovnu politiku pa sad više ne može da se uplati jedan sat dialupa nego mora 15 sati najmanje - šta će mi 15 sati dialupa nemam pojma, ali eto!

i liku koji radi pukla stolica dok je izgovarao cenovne promene, nije to slučajno!

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Lucky said:

Orion telekom promenio poslovnu politiku pa sad više ne može da se uplati jedan sat dialupa nego mora 15 sati najmanje - šta će mi 15 sati dialupa nemam pojma, ali eto!

i liku koji radi pukla stolica dok je izgovarao cenovne promene, nije to slučajno!

Koji su oni džiberi, baš sam planirao da sa 200 din na računu sledećih 10 godina održavam mail naloge :) 

 

50 minutes ago, Lex said:

Ahahahaha... Čiste svesti i zdrave pameti svom unuku Zgembi ostavljam u nasleđe 14h 32m dajalapa kod Oriona, iz davne 2017. godine...

Casuals... 

Sati pristupa [H:m:s] 21:53:36

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Ja do proslog puta nisam ni znao da mozes da uplatis vise pa da  "krckaš" ali mi sad očigledno ne znači puno. Nego na svakih godinu dana po 15 sati, al se nadam da se ne resetuju nego samo budu deaktivirani pa onda uplatis jos pa aktiviras ali i dodas jos 15 sati i tako skupljamo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...