Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

isforsirani vića je isforsiran :)

4 hours ago, Shekk said:

Ko da ih banuje odakle ? Google će verovatno da nudi Acceptable Ads platformu kao opciju kupcima oglasa, win win, sem za korisnike :p

ne mogu da nađem najskoriji članak koji sam čitao, ali ima nekih da se nađe na searchu, poput ovog - https://pagefair.com/blog/2015/google-losing-billions-adblock-devils-deal/

u suštini napraviće dil na kojem će korisnici biti na gubitku, ofc, ali su trenutno u "wild west" fazonu i "ne otkrivaju sve karte". mislim da se gugl istripovao da će lako da reši problem svojom veličinom i "pipcima" ali izgleda da u se zeznuli.

Link to comment
Share on other sites

Jbg, te pare su verovatno iste one koje su muzička i filmska industrija izgubile zbog piraterije :tf: 

Adblock Plus ima 100+ miliona instalacija, ne mogu svi ti ljudi biti računarski pismeni da znaju/hoće da isključe whitelist, ovo će lepo da ih opari, a pošto je alternativa još jedna trka u naoružanju između adblock-blockera i adblock-blocker-blockera meni ovo dođe sasvim ok - realno mora neko i da gleda reklame da bi mi ostali imali besplatan sadržaj :tf: 

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Shekk said:

Jbg, te pare su verovatno iste one koje su muzička i filmska industrija izgubile zbog piraterije  

Adblock Plus ima 100+ miliona instalacija, ne mogu svi ti ljudi biti računarski pismeni da znaju/hoće da isključe whitelist, ovo će lepo da ih opari, a pošto je alternativa još jedna trka u naoružanju između adblock-blockera i adblock-blocker-blockera meni ovo dođe sasvim ok - realno mora neko i da gleda reklame da bi mi ostali imali besplatan sadržaj  

Fora je u tome sto i da je polupismen videce reklamu. Ukoliko vidi reklamu proverice zasto je dobio reklamu ako ima adblock plus te ce saznati da mora da iskljuci whitelist ili da se presalta na drugi ad blocker koji nece da pravi takve kompromise i to je to :)

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Nikolasi said:

Ako imate neko pitanje u vezi zarade od adensa slobodno pitajte.Zaradjujem svaki mesec.

Moze lepe para da se zarade.

 

Nikolasi, da li si mozda zainteresovan za posao community managera?

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Udo Tvrdi said:

Ja imam pitanje. Koliko zaradjujes? Sta ja da radim da i ja zaradim?

Pa moras voleti nesto sto je na internetu pa da i ti pocnes to da radis.Prosli mesec je bilo 6.27$ sad cekam da mi plate za avgust.Na webmoney mi plate posto sam partner sa quiz i ja za to kupim CS:GO kljuceve od rusa preprodavaca.Onda od g2a goldmine referala isto zaradujem u proteklih 30 dana zaradio sam 10 eura sto je odlicno.Mogao bih vise zaradjivati od adsensa i referala kao i od trejdinga.,ali nemam jednostavno vremena.Po ceo dan ucim C# i uskoro cu nauciti basic i advenced ,ali necu ni tu stati ucicu zatim da crtam ilustracione karaktere i zatim cu da koristim Unity.Naucio sam lekciju a to je: Znanje na prvom mestu pa tek onda sve ostalo.

Edited by Nikolasi
Link to comment
Share on other sites

Samo da dodam da imam orgromnu zelju da postanem ekspert za C# programiranje.

Svaka firma koja trazi C# programere dobro zna sta to znaci.

Ali ja ne zelim da idem ni u ludilu ni u jednu firmu da radim.Vec zelim da postanem game developer.I tek onda bi se umesao u politiku. :D

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Nikolasi said:

Samo da dodam da imam orgromnu zelju da postanem ekspert za C# programiranje.

Svaka firma koja trazi C# programere dobro zna sta to znaci.

Ali ja ne zelim da idem ni u ludilu ni u jednu firmu da radim.Vec zelim da postanem game developer.I tek onda bi se umesao u politiku. :D

A šta posle?

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...