Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Onako, ima slobodnih mesta, ali ne previse. Imas dva Zelena venca, jedan je pod pijacom (na taj sam mislio), drugi je bas u Narodnog fronta (Kraljice Nataije), niz ulicu od prvog.

Ako si hrabar, pokusaj da upadnes na parking kod Politike u Makedonskoj.

Edited by Mawtchie
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, absolute said:

Dule, danas su zatvorili centar zbog lol vojne parade...ja bi razmislio o dolasku u centar grada uopste, a ne kolima :D

 

al samo danas je muž dežurni, sledeći put tek u novembru!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, absolute said:

Dule, danas su zatvorili centar zbog lol vojne parade...ja bi razmislio o dolasku u centar grada uopste, a ne kolima :D

 

ne danas, treba mi sledeci utorak/sreda

11 hours ago, Ivan~ said:

Najbolje bi ti bilo da ostaviš auto u ušću, i odeš 2 stanice do zelenog venca. Besplatan je parking i možeš do pola 1 uveče da ostaviš auto.

mislis na trzni centar usce, znaci besplatan je parking i ima mesta

13 hours ago, Mawtchie said:

Onako, ima slobodnih mesta, ali ne previse. Imas dva Zelena venca, jedan je pod pijacom (na taj sam mislio), drugi je bas u Narodnog fronta (Kraljice Nataije), niz ulicu od prvog.

Ako si hrabar, pokusaj da upadnes na parking kod Politike u Makedonskoj.

 

Nisam ni znao da ima parking direktno ispod pijace, ja mislio na ovaj u Kraljice Natalije...pa valjda ce u jednom od ta dva biti mesta

Edit, a jel ima bese neki parking tamo prema kalemegdanu, kad se spusta dole niz tadeusa koscuska?

Edited by Dule_smor

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

sto je zamro forum bre, 3 nova posta od juce:(

nego jel kraljice natalije jednosmerna celom duzinom bese, zaboravih...ako ne nadjem parking kod skupstine, moram da idem onda ceo krug, bulevar, k.milosa, adm.geprata, balkanska, lomina dok dodjem do parkinga u k.natalije

edit, da bre, u glavi mi je da nije cela jednosmerana, al jbga kad covek 6 godina ne vozi aktivno po bgu, fala:)

Edited by Dule_smor

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Dule_smor said:

Jeste, usrao sam se od kruznog toka i voznje po bgu, pa bas zbog toga dramim, a ne zato da ne bi zakasnio na nesto bitno trazeci parking:)

ja bi iskreno lepo parkirao u uscu, ako imam posla u knezu to je 25 min setnje preko mosta, jos ako je lepo vreme malo snimas klinke (ili udate, sta god) malo se oraspolozis, i onda na  vazan posao. Posle krenes peske nazad, svratis do burger house, malo gledas klinke (ili udate, sta god), predjes most, do usca, kupis vinjak dole u radnji, i pravac gajbi. Bez stresa bez nervoze

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, voodoo_ said:

Igor car optimalnog provođenja vremena

Mogao sam i djikstrinim algoritmom otkriti OVO! Salim se nisam, a stvarno jeste optimalno, jer potez usce - centar - parkiranje cesto zna da bude duzi od setnje preko brankovog mosta. Plus, vec sam naveo prednosti lagane setnje.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...