Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

7 hours ago, Dule_smor said:

znam brate, sve si u pravu i ti, a i ostali sa svojim primerima i savetima, al nekad covek jednostavno ne moze da iskulira ljudski bezobrazluk i bahatost...kad vec moram da trpim na poslu da mi se izivljavaju raznorazni pacijenti na moram na ulici...ali u pravu si opet, treba iskulirati i produziti dalje, eventualno mu jebati mater kroz prozor i politi ga kofom govana koju ugradis na auto da imas za takve idiote :D

Bas zbog toga nije lose da se iskulira, bahati su i bezobrazni jer su spremni da udju u fizicki sukob. On te tera u kurac dok mu ti trubis na sred ulice, ti izlazis iz auta, nakon sto te je oterao u kurac i sta on treba da misli, zbog cega si izasao i krenuo prema njemu? Sad ispada da je on zrtva, a ti kriv, sto, naravno, nije, ali ja bih dobro razmislio pre nego izadjem iz auta i krenem prema nekome.

Spoiler

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 6/10/2016 at 10:16 PM, Dule_smor said:

pa dobro, naravno da svugde ima stoke, ali mnogo manje ocigledno...nesto se ne secam kad sam bio tamo da su pesaci izletali pod auto van pesackog i jos psovali vozace ili da vozac psuje pesaka na pesackom, vec mu staje cim ga vidi

Ne, ja sam stvarno mislio ovde nema toga. Ja sam par puta drhtao od besa zbog sporosti gužve, laganog prelaska ulice, babe koja vozi bajs 5 na sat a iza nje kolona, žene koja parkira 5 min i pravi zastoj.. 

I toliko ih boli kara da se nerviraju... Jebiga i razumem ih, stres im je limes ka 0

Počeo sam i ja da kuliram :D

Da,  u stvari video sam izlaske iz kola i dranje ali to se vidi sa kilometar da neće biti fizičkog sukoba 

  • Upvote (+1) 1

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, f4ts0 said:

Ne, ja sam stvarno mislio ovde nema toga. Ja sam par puta drhtao od besa zbog sporosti gužve, laganog prelaska ulice, babe koja vozi bajs 5 na sat a iza nje kolona, žene koja parkira 5 min i pravi zastoj.. 

I toliko ih boli kara da se nerviraju... Jebiga i razumem ih, stres im je limes ka 0

Počeo sam i ja da kuliram :D

Da,  u stvari video sam izlaske iz kola i dranje ali to se vidi sa kilometar da neće biti fizičkog sukoba 

pa tako je u Vojvodini :D ja sam odlepila u Vrbasu koliko su svi smireni i isto neki deda vozi bajs 5 na sat, iza kolona i svima sve ravno

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, f4ts0 said:

ah kakvo divno popodne, vec dva sata sa kolegom rusom delim klipove o ruskim huliganima kako mlate govna masonska i ja njemu saljem seks i viski a on meni beogradski sindikat. Rusi i Srbi zauvek braca jebote

i ja gledam klipove. Rusi <3

 

Jeste vala tesko. Zato uzimam 9 dana odmora u julu i 16 u avgustu, ne moze vise ovako

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, f4ts0 said:

ah kakvo divno popodne, vec dva sata sa kolegom rusom delim klipove o ruskim huliganima kako mlate govna masonska i ja njemu saljem seks i viski a on meni beogradski sindikat. Rusi i Srbi zauvek braca jebote

Aj baci koji klip taj, nisam ispratio, a bas bih!

edit nasao sam ovaj dosta dobar.

 

Jujuj kako su rusi organizovani, njih 30 kao vojna jedinica. Ovi su dosli s namerom :D

Edited by Longleyy
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...