Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

brate nikola ponasas se kao da lik placa 10e samo za namestanje frizure. 10e placa tretman masaze i sisanja, a frizuru mu nameste kao sto ti namesti i bilo koji drugi frizer

otprilike ovako, s tim što full tretman sa brijanjem i masažom glave i leđa uplatim svaki treći-četvrti put jer to zna da potraje, ali eto znam koliko to košta ovde.

btw genijalno mi je da nije rekao zokiju, koji je prvi spomenuo šišanje sa masažom, da je peder.

inače bilo mi je smešno da nidža hipster koji kako je u međuvremenu i sam priznao više vremena dnevno provede nameštajući frizuru nego što ja na nedeljnom nivou posvetim celokupnom izgledu nešto priča, ali sam jutros pisao sa mobilnog na semaforu pa me je bk da elaboriram, bilo mi je lakše da mu kažem da je dei.

 

sad ćemo da saznamo dal je šonja

ivke, šta misliš o ovom nsfw-u

 

Hidden Content

muuuuuuuuuuu!!!

erilisam položijo test ??

Link to comment
Share on other sites

BRAVO ASTORA!

 

 

Kada se nastavlja RUR Space program?

 

UCMuhxw.jpg

 

 

 

evo i za rekija jedna slika

 

qooOccH.jpg

 

 

 

ima i za futyja

 

 

futsy pls stahp

 

 

 

 

:(

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

 

otprilike ovako, s tim što full tretman sa brijanjem i masažom glave i leđa uplatim svaki treći-četvrti put jer to zna da potraje, ali eto znam koliko to košta ovde.

btw genijalno mi je da nije rekao zokiju, koji je prvi spomenuo šišanje sa masažom, da je peder.

inače bilo mi je smešno da nidža hipster koji kako je u međuvremenu i sam priznao više vremena dnevno provede nameštajući frizuru nego što ja na nedeljnom nivou posvetim celokupnom izgledu nešto priča, ali sam jutros pisao sa mobilnog na semaforu pa me je bk da elaboriram, bilo mi je lakše da mu kažem da je dei.

nisam rekao zokiju jer se samo na tebe ložim :*
no homo ofc

sve ok, razajasnili smo, ne bih dalje da se nastavljam jer ću stvarno ispasti dei koji odgovara u nedogled, samo ću napisati da je generalno situacija na forumu takva  da čovek više ne može ni da piše zajebantske postove, jer svi krenu da na te postove odgovoraju u 100% serial fazonu, ono, koji vam je? in b4 "odrasli smo"...

Jedini fatso čovek što se sprda i na svoj i na tuđi račun, ostali svi odma' na nož :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...