Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

dragi svi,

zalepili ste se za moj post kao da ga je ostavila medolinka ili marinica, ne znam da li sam glup ili biste me jebali...

pitao sam tri konobara i dva šefa kuhinje danas, niko nije znao kako se na srpskom kaže medium rare. poenta nije da ja ne znam da se izrazim na srpskom nego da ljudi koji to treba da spreme ne znaju (jer ih je 90% učilo zanat po brodovima i inostranstvu), a pritom uvek naginju ka reš jer generalna populacija nije još evoluirala do krvavog mesa. naručivanjem na engleskom eliminišeš zabunu i to je cela poenta.

Iju, nisu se valjda zato lepili za nase postove!

 

Gde si Ivke, kako je u hotelu, kakva je ADR? Ima li jos onog sushija kod vas?

 

 

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Ja bih se usudio reci kod jage i gice, na cosku bulevara nikole tesle i dzona kenedija, mislim da nigde nisam jeo gotivnija nego tamo, doduse marinirana su, a bas volim rebra i husam ih gde god stignem. Jebo mater, bale mi krenule, ko puding su kasikom da ih jedes

jel si jeo u Dzakarti na Tosinom bunaru, zanima me kako kotiras njih posto i ja obozavam rebra ali nisam jeo na mnogo mesta, mozda 3-4  vecinom pivnice ali ovde su mi bila najbolja (jos imaju Erdinger)

UM CARUJE DOK SNAGA NE POPIZDI !!!

Link to comment
Share on other sites

realno, aerius, xyzal i nixar su se najbolje pokazali...iton, otisao na basket posle fazon godinu dana, odigrao tri i sad se raspadam, malo je falilo da se srusim na terenu

meni je interesantno kako ljudi individualno reaguju na te anitihistaminike...ja najvise koristim xyzal, aerius mi ne pomaze uopste, a nixar je bruka jak (simptomi alergija isceznu za par sati i nema ih uopste) ali nakon 3 dana uzimanja krece tako epska glavobolja da nemam reci =o(

inace, vecina polenskih alergija krece tek od maja, najbolja stvar je utvrditi koji polen je uzrocnik (trave, drvece i zbunje otpustaju polen u razlicito doba dana/noci) i zabarikadirati se u zatvoren prostor tokom 3-4h dnevno kada ga biljke najvise otpustaju (mada ce vetar pasivno da ga nosi celog dana i noci =o((

Edited by Kole
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...