Jump to content

Lan Turnir Volume 2 >>ATG<<


Recommended Posts

E pa drugari posto je prvi lan turnir koji je odrzan u novembru posle nekoliko godina prosao uspesno,planiramo da napravimo drugi lan turnir uskoro.

 

Zanima me koliko bi ljudi eventualno igralo na turniru,ja cu da izboksujem donacije od nekih ljudi iz wc3 sveta a uplata nece da bude vise od 1000 dinara.

 

Mesto ce opet biti igraonica ATG (poz za gazdu Mareta)  prosli put su nam izasli u susret nadam se da ce i ovaj.

 

Moram isto da napomenem da je nasa scena trenutno veoma jaka imamo dva ozbiljna igraca Nemanju Rudana i Ajka uz njih tu smo Neksy i ja,a tu su i momci koji strahovito napreduju kao sto su Quellilo i Jovan StormBringer. 

 

 

Datum ce biti naknadno objavljen u zavisnosti od broja prijava.

 

 

Pozz i uzivajte 

 

 

Pavle  - atheistP     

 

W3Arena Acc  >  MisterJazavac

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja bih igrao, bilo je interesantno na prethodnom turniru, lepo druzenje, igranje u lanu bez delaja... Ali da nas se okupi oko 15 bar, da bude zanimljivije... Je l ima neko kontakt od padasha, vidoqua pa da ih zovemo isto? Isto neka neko pita virusa, mozda bi igrao...

Link to comment
Share on other sites

Ja bih isto voleo da igram ako se  mogu uklopiti u vreme dogadjaja, tako da eto imate povratnu informaciju od mene. Kada vreme bude objavljeno za turnir ja cu reci da li sigurno dolazim. A ti sto prozivas ovde sa tvojim glupavim komentarima  to je najbolje da zadrzis za sebe jer je to sto si napisao tvoje mislenje koje mene iskljucivo ne zanima( pa ako mene ne zanima ne znam kome pises i cemu to..) - tj dodjemo do zakljucka da ti u stvari mene zajebavas javno. I zapitaj se zapravo sta ti hoces od mene cyber manijaku! Ako te ne zanimam nemoj da mi se obracas i da pises o meni.

Link to comment
Share on other sites

Inace smatram da mi kotizacija tj novac za pravo na ucesce trebalo da bude manje ukoliko je predmet turnira zabava i igranje vise u planu nego osvajanje trona lan turnira. Meni licno ne odgovara 1000 dinara, pa ni nesto manje, ali npr 500 dinara maksimum je sasvim u redu, jer ce se na ovaj nacin tesko privuci ljubitelji igre koji bi voleli da igraju a znaju da pritom nemaju nikakve sanse za osvajanje nagrade.

Link to comment
Share on other sites

Ja dovodim Žabu i Acu!

  • Upvote (+1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ja dovodim Ghosta,Duka..  NOT :D   

 

 

Samo da napomenem da bih voleo da svi oldschool dobri igraci i generalno svi koji su nekad igrali da dodju i uvelicaju ovaj dogadjaj

ništa bez belog maga

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Tebra,ljudi se razisli i otisli na odmor.. trenutno niko nije u BG-u ne znam kad ce ko da bude tu,ako ne bude najmanje 12 igraca ne vredi da se pravi turnir uopste..

 

Ja nisam prvi u bg-u i ne znam kad dolazim,ali napravicemo ga uskoro ja se nadam,moram da se cujem s ovim momcima da vidim kad se vracaju

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...