Jump to content

GamePub Counter Strike 1.6 TOURNAMENT


Recommended Posts

Kao sto svi znate cs 1.6 je na izmaku ,ali zbog velikog broja ljudi koji i dalje igraju  cs 1.6 i njihovu zelju za odrzavanjem turnira smo odlucili da vas obavestimo da je u ozbiljnom razmatranju organizacija takvog turnira ...

Molimo vas iznesite vase misljenje u najkracem mogucem roku , kako bih znali da li je tako nesto moguce i izvodljivo..Hvala :)

Turnir ce se odrzati 27 i 28 Juna.

Ucesce 5.000 RSD  po ekipi .



Slike igraonice u kojoj ce se odrzati turnir :



10580872_268261320030279_885195209065774

10616197_275012946021783_558163506309849





1014386_216914595164952_2088344749_n.jpg

 

 

 

 

 

980442_144321595757586_939098691_o.jpg

 

 

Ostale slike mozete videti na stranici : https://www.facebook.com/pages/Game-Pub/143649492491463?fref=ts  !

Edited by kgb5
  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 6
Link to comment
Share on other sites

promenite ovo u csgo i to je to,kakav 1.6..sto se vecito vracamo na staro, koja je poenta igrati 1.6 , jedino 4 fun!

Za razliku od csgo-a koji svi igramo strogo profesionalno sa mozda jednim timom u Srbiji :) Mislim da nam je scena toliko tuzna da bi verovatno 1.6 turnir prosao ozbiljnije od csgo, sem ukoliko se ne pozovu strane ekipe.

  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Za razliku od csgo-a koji svi igramo strogo profesionalno sa mozda jednim timom u Srbiji :) Mislim da nam je scena toliko tuzna da bi verovatno 1.6 turnir prosao ozbiljnije od csgo, sem ukoliko se ne pozovu strane ekipe.

Brate jel si bio na nekom turniru do sada? nesto te se ne secam,tako da tvoje misljenje nije ni bitno.

Stvar je u tome da su nam potrebniji cs:go turniri,a ne da se igra 1.6 koji nema smisla igrati vise.

  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

 

Znam peco, pokusavam da okupim ekipu , ukoliko budem uspeo, pucamo se. ;)

 

Ako mi verujete pre par dana sam odigrao jedan mix na 1.6 , i imao sam tipa 10:10 skor, a igrao sam protiv lovara teskih. Svi koji su ozbiljnije poceli da igraju cs:go, sada ne mogu da se pokupe na 1.6...

Edited by d majti ME
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Ajde bre dosta hejta i flejma. Sve ima svoju publiku, svaka roba svog potrosaca, svaki sport svog sportistu. Ako ima ljudi koji bi igrali, zasto ga ne odrzati? Ja koliko sam video, apsolutno je nebitno koji je event u pitanju, hejt i flejm. E pa jebiga. Koliko se god, ko god, i kako god trudio, uvek nesto ne valja, uvek nesto smeta. Iz mog ugla, Srbija je uvek imala vrhunsku organizaciju eventova..da pozavide druge orge. Cemu taj hejt? Treba da se desava nesto, i treba da toga ima u Srbiji, u svakom mogucem obliku. "Haters gonna' hate"

  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Ajde bre dosta hejta i flejma. Sve ima svoju publiku, svaka roba svog potrosaca, svaki sport svog sportistu. Ako ima ljudi koji bi igrali, zasto ga ne odrzati? Ja koliko sam video, apsolutno je nebitno koji je event u pitanju, hejt i flejm. E pa jebiga. Koliko se god, ko god, i kako god trudio, uvek nesto ne valja, uvek nesto smeta. Iz mog ugla, Srbija je uvek imala vrhunsku organizaciju eventova..da pozavide druge orge. Cemu taj hejt? Treba da se desava nesto, i treba da toga ima u Srbiji, u svakom mogucem obliku. "Haters gonna' hate"

Da pozavide druge orge koliko Jure uzima para [roflmao]

Kad smo kod toga, Jure, koju destinaciju si izabrao za more, blizi se leto [^]

  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

... no comment

Mislim da je odavno postalo jasno da su ljudi takvi (bar kod nas) da se uvek zale na nesto, ne odgovara im ovo, ne odgovara im ono i to je nesto sto ne mozemo da promenimo ni ja ni ti, ni nasi, kako bih rekao, ozbiljni postovi ovde. Zasto uopste pridavati vaznost takvim komentarima i obracati se takvim likovima kada nema poente. Ako si ti organizator i smatras da postoji svrha organizovanja 1.6, csgo, battlefield, icy tower, minesweeper, army men, cega god turnira, organizuj ga i to je to. Tvoje vreme, tvoj trud, tvoje cimanje, ako uzmes neku mizernu kintu, uzeo si. Sada, da li ce neki Pera, Zika ili Mika koji ovde pljuju doci (a uglavnom vecina njih ne posecuje takva desavanja) koga je, na kraju krajeva, briga, doci ce onaj ko misli da je turnir vredan posecivanja.

P.S. Bez zamerki za komentar pre ovoga koji je bio vise saljive prirode, ali iskreno, ne trosi mi se energija na nekog DUKYNHO-a za kog znam da ne zna strane sveta, a kamoli da vodi konstruktivnu diskusiju bilo gde.

Pozdrav

 

Link to comment
Share on other sites

  • Lucky unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...