Jump to content

Rurovci u World of Warships + zanimljive partije


Recommended Posts

Ajde da se pobrojimo ovde mi koji imamo srecu da igramo betu, pa bi mogli i da organizujemo neki division i pikamo zajedno. A mozemo i da kacimo zanimljive scrrenshotove, posto cini mi se da jos nema cuvanja replaya.

 

Dule_smor - Dule_smor

Dandy - Dandy

Kursula - Kursula

Kojot - Kojot

strokan - strokan

Nemi Zmaj - nemi187

Edited by Dule_smor

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Moj utisak je nekako da su ovi BB igrači masovno sisice i pitchke. Ima izuzetaka ofc, ali generalno nailazim na neke likove koji fanatično stoje na max range i nema šanse da urade išta ofanzivno. Još ja onako junački stanem u AA picket, pobijem pola wave-a torpednih aviona, dobijem bombe od dive bombera, i onda odjednom 3-4 broda poliva po meni, jer su battleshipovi stali negde, da ih slučajno ne pogodi koja granata. I tako ja poljubim dno, a njima se skupi ekipa razarača iz opozicije i izebu ih torpedima na blizo... Tuga. Tačno da se čovek zapita kako su kreteni doterali to tier 7-8 BB-a.

Edited by Dreadnought

... ukusi su razlichiti... reche djavo i sede u trnje...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Hijao, provalio sam kako treba igrati sa američkim razaračima. Znači samo je bitno da ima dovoljno ostrva da napraviš zasedu :P

Fina partija, ja u tier VI američkom destroyer-u, potopih Fuso-a, Nagato-a i Ranger-a :P

 
shot-150517173624-0424.jpg
 
shot-150517173635-0194.jpg

Dandy [RUR]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...