Jump to content

Deus Ex: Mankind Divided


Lucky

Recommended Posts

Iskoristiću Stijin post kao prvi pošto je napravio lep uvod, a red je da novi Deus Ex ima i svoj topic :)

 

[jupi]
 
Human Revolution je prevazišao sva očekivanja koja sam imao, nadam se da će i ovo biti jednako dobro
 
https://www.youtube.com/watch?v=qeHARnYRnuE
 
Screenshots:
 
8f8ZsKA.jpg
 
o2o8u6G.jpg
 
vqUZgLa.jpg
 
3eQpWtZ.jpg
 
q2gT2Sg.jpg
 
1wYgH0x.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ovo deluje kao još jedno muzenje iste igre i (namunjenijeg) enginea, jer su previše lijeni da naprave nešto novo ili neki ljudski nastavak. I zašto u svakom trejleru mora da se šiba kao Neo na steroidima, ne daj bože da budu neki stealth gedžeti i fore i fazoni

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

rinfuz "koreni" na drugoj slici odozdo [:D]

 

 

u, good catch.

 

začini na češkom :) a desno od toga piše nešto maso, možda červene, ne vidim lepo, to bi onda bilo "crveno meso".

 

sad, kakve to veze ima sa igrom tj. mestom dešavanja, videćemo.

Link to comment
Share on other sites

Imajući u vidu da su posle izdali onaj final edition ili director's cut ili šta god da je bio gde su baš rekli da su sređivali glavonje, valjda će da zapamte da na to moraju da obrate pažnju :)

 

Kruži priča da su sredili glavonje ali usrali razne druge stvari (između ostalog zato što je Director's Cut razvijan na osnovu prve verzije običnog DEHR, umesto poslednje pečovane), tako da je Director's Cut ispao korak napred, dva koraka nazad.

Pardon, kruži čujpri

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Anonymous asked: are you guys announcing any female characters as part of the DX:MD cast? Every character featured so far has been male (except for Eliza, of course) so I'm wondering if any of the major players will be female? Thanks!

 

There will indeed be key female characters in the Mankind Divided cast. We’re looking forward for you to know them!

 

 

Ne znam prosto šta više da mislim o ovim "mora biti i žena u gamingu" inicijativama.

Link to comment
Share on other sites

haos, pratim to malo, totalna neverica ... tipični scenario kada se pretera sa nekim pitanjem.

 

kapiram da su donatela ubili u nindža kornjačama samo da bi ubacili žensku nindža kornjaču donatelu (versaće?) :)

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

 Ma da, smor. Još su novinari koji su igrali tih par nivoa baš nahvalili, očigledno su im servirali opeglani deo igre

 Ali opet, bolje da izbace krštenu igru, pa makar i šest meseci kasnije

Ja sve što sam video od igre je bio jedan te isti demo i to od E3 (jun) do PGW (novembar) što će reći da su imali taj jedan deo spreman. 

Slažem se da je bolje da odlože pa naprave nešto bolje, nemam ništa protiv, nego me uvek iznenadi tako dugačko odlaganje. Svi živi odlažu igre, mesec, dva ... ali baš šest, dosta je. Jedino mi skorije pada napamet Witcher sa tom pričom.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...