Jump to content

Arma 3 utisci


Recommended Posts

Neki dan sam sebe pocastio ovom igrom. Znao sam i sam da je igra jako dobra ali je i bolja nego sto sam ocekivao.

 

Arma 3 je simulacija ratovanja i veoma je teska(po meni) za igranje. Igrao sam malo kampanju i mogu da kazem da sam veoma iznenadjem samom grafikom i misijama. Jedina stvar koja mi je zasmetala jeste da se bukvalno moze umreti od jednog metka ako te pogodi gde ne treba,ali opet vracam se na to da nije klasicna pucacina nego simulacija ratovanja.

 

Instalirao sam za sada 2 moda: Epoch mod i BattleRoyale.

 

Epoch ima nekih slicnosti kao Dayz a BattleRoyale je deathmatch fora. E sad ima tu jos dosta modova koje nisam isprobao,ali verujem da su svi dobri kao ova dva.

 

 

Napisite neke svoje utiske oko igre,i koje modove najvise igrate.

 

Btw ako neko ne zna kako da nadje server za BattleRoyale :

 

http://battleroyalegames.com/servers/

 

Edited by cyBhoneR
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

76561198004335002.png

Link to comment
Share on other sites

Odlicna je. Bilo bi lepo da u ovoj armi ima pravi dayz mod(kao u armi2) cisto dok ne zavrse standalone. Ali opet i ovi ostali modovi su skroz gotivni. Pogotovo BattleRoyale. Btw zaboravih na Altis life. To cu uskoro morati probati. Izgleda veoma zanimljivo

  • Upvote (+1) 1

76561198004335002.png

Link to comment
Share on other sites

Ja kad igram armu igram samo na EUTW serverima. Odlicna ekipa, lepo se igra, ozbiljnost na nivou sa malim ispadima likova koji maltene igraju deathmatch. 

Sad su digli whitelist server za ljude koji igraju timski i organizovano.

 

Zelja mi je samo jos kada bi ubacili makar na jednom serveru escalation mod koji obuhvata ruse vs amerikance sa trenutnim naoruzanjem.

Edited by biss
Link to comment
Share on other sites

za svaki mod ti treba organizacija, glavni problem kod koth je taj sto npr, najcesce je bio odnos snaga crveni 35, plavi 20 i zeleni 10... i tako svaki put kad pozelim da igram, onda se smorim i izadjem, EUTW sam igrao isto do skoro, odlican slazem se, ali takodje se cesto desavao disbalans sa timovima (na broj ljudi mislim)

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Ako igras preko PlaywithSix-a , skini JSRS dragonfyre,  Blastcore phoenix, i RHS/veteran modove (bar za singleplayer ili servere koji podrzavaju), neces hteti da igras default igricu opet :) Doduse po pitanju kontenta i kvaliteta kontenta arma 1 i 2 su imale daleko raznovrsniji sadrzaj od A3, a cak i OFP iz 2001, sve ove ih imam instalirane sa modovima pa znam. Na primer u prethodnima armama imam preko 1000h dok u armi 3 oko 550h, jednostavno imaju ove prethodne vise svega. Takodje imas i CUP maps mod za arma3 koji ubacuje mape iz svih prethodnih igara (sem ofp-a).

Sto se tice servera , ako te zanima milsim probaj community-je kao sto su United Operations i Shacktac. Iz shacktaca sam izasao pre nekog vremena jer nisam mogao da budem redovan onoliko koliko su hteli ali vraticu se.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Kasnim verovatno, videh pre neki minut, ArmA 3 opet na popustu jelte, ali ovog puta sam video da su izbacili i DLC Apex, to je nova mapa, koja je najavljena za jun. Za nesto manje od 25e se moze uzeti, ovo je definitivno najskuplji ArmA-in DLC do sada, valjda ce opravdati tu cenu :D

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...