Jump to content

Nostalrius Begins


Kemp.

Recommended Posts

Undead zona je i dalje haos . Ja cu sacekam jos dan/dva da prodje hype , jedino mi krivo sto eto , prodje  vikend a ja planirao leveling :)
Ne znam koji je A/H ratio , ali mi se cini da alijansa bas zaostaje sto se tice igraca . Inace i pohvala za server sto ne mozes da imas 
i alijansu i hordu ;) Potrudili su se da stvarno sve izgleda kao da smo se vratili kroz vreme :)

PVP = Player VS Pillar

Link to comment
Share on other sites

Mora se party nac za ubijanje(pogotovo boss mobova) i target macro za boss-a i za general:

/targetnearestenemy

/cast (Instant Spell)

/cast Attack  

Samo spamam to i ide(ako dva put pritisnete stace attack,zato samo spam).

Ovaj macro ce vam spamat general system msgs,zato sam kreirao Whispers chat tab gdje sam omogucio samo whisper/guild/party i nema error spamanja kad pritiskam macro.

Kod boss mobova pored target bossname koristim i auto clicker da ne bi niko drugi mogao da prije mene targetuje(na 500 ili 1000 milisekunde).

Mozda neko ima efikasniju macro/script ,pa share-ujte.

Link to comment
Share on other sites

Uzeo lvl 10. ovako, ako smo internacionalni guild sa vecinskim domaćim življem predlažem da se na gchatu koristi samo engleski kako nam stranci nebi bežali. Za naše ljude najbolje da idu /join rur i lepo taj kanal markuju nekom bojom pa tamo da komuniciramo na domorodačkom...

...

Link to comment
Share on other sites

Svaka čast, ljudi. Ja sam razmišljao, ali sam se onda realno setio kako je izgledalo to levelovanje, koliko je borba bila svedena (ability, ability, čekaj, čekaj, čekaj, čekaj, ability, čekaj) i koliko se vremena gubilo na transport, te sam odustao za sad.

 

Ali, javljajte kako ide i bacite nekad neki Sshot.

Link to comment
Share on other sites

Uzeo lvl 10. ovako, ako smo internacionalni guild sa vecinskim domaćim življem predlažem da se na gchatu koristi samo engleski kako nam stranci nebi bežali. Za naše ljude najbolje da idu /join rur i lepo taj kanal markuju nekom bojom pa tamo da komuniciramo na domorodačkom...

Ja sam strancima rekao da ce ponekad vidjati malo srpskog na gchatu posto se ljudi zaborave pa krenu na srpskom, svaki stranac kome je to problem bolje i da nije u guildu.

Edited by Souldrinkah
Link to comment
Share on other sites

Server je prava zver, nema laga, sa 5000 online nema pucanja, jeste teško raditi questove po nekad pošto je XR bukvalno preplavljen igračima ( ja to nisam doživeo ranije) ali osećaj koji trenutno igra pruža sa tolikim brojem ljudi, količina world pvpa još u Barensu je neverovatna... Mogu samo da zamislim kako će Taren Mill ili STV izgledati...

Edited by Voo Kanigia

...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...