Jump to content

Homeworld Remastered Collection


brue

Recommended Posts

Nije to sada, oduvek je bilo u HW2 to prilagodjavanje. Moze i da se testira. Snimis pred kraj misije. Startujes sledecu i vidis koliko neprijatelja ima. Load prethodne, unistis sve svoje prodove i start sledece i bice ih mnogo manje. Najbolje se vidi na misiji kad se brani kapija od unistenja. Kad uletis sa punom flotom ceka te crven ekran neprijateljskih kontakta a drugi put samo ono sto je potrebno da unisti prijateljski AI.

 

Necu da igram remasterd jer ce definitivno da mi unisti secanje na HW1 ali me zanima jer ostalo da mozes da krades brodove? Kad preuzmes sve one branioce .... mmm ...

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Nije to sada, oduvek je bilo u HW2 to prilagodjavanje. Moze i da se testira. Snimis pred kraj misije. Startujes sledecu i vidis koliko neprijatelja ima. Load prethodne, unistis sve svoje prodove i start sledece i bice ih mnogo manje. Najbolje se vidi na misiji kad se brani kapija od unistenja. Kad uletis sa punom flotom ceka te crven ekran neprijateljskih kontakta a drugi put samo ono sto je potrebno da unisti prijateljski AI.

 

Necu da igram remasterd jer ce definitivno da mi unisti secanje na HW1 ali me zanima jer ostalo da mozes da krades brodove? Kad preuzmes sve one branioce .... mmm ...

 

pa sada je to valjda uvedeno u hw1 koji je nalepljen na hw2 engine

 

ja nisam testirao, jer sam stopirao igranje dok se ne dopeglaju igre

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
  • 3 weeks later...

ja nisam ni keca rm odigrao do kraja, nepostojanje formacija je bio smor, a sad vec moze i sands of kharak + 1+ 2 da se spoji :)

Upravo hocu to da uradim, trenutno prelazim keca pa idem redom. Ovaj remasterovan homeword je jako dobar, odusevljen sam igrom :D

Rider on the storm...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...